• Hudební

Vyhnání z ráje (2001)

Ne, nedívá se na to hezky, tak to často u Věry Chytilové je, provokovat, odhalovat (tady doslova), rozčilovat, pobuřovat, ...Homo sapiens v celé své ubohé nahotě, stádovitosti, manipulace a manipulovatelnosti. Sama nejsem lepší, ťakže pořádná facka egu. Ltuju, že jsem se stádovitě dala ovlivnit všeobecnými názory a nezkoukla ten film dřív. Myslím, že tolik "Odpadu" nezaslouží.

Klietka (1999) (TV film)

Emília Vášáryová *****, ale jinak podivně umělé.

Kyanid o páté (1999) (divadelní záznam)

Koncert Vlasty Chramostové a Kateřiny Burianové. Záznam z Divadla Kolowrat, dramatizace (Pavel Kohout) novely Zeď mezi námi (Tercie Werbowská)

Hospoda Na mýtince (1997) (divadelní záznam)

Dyjadyjadá...skvělý Miloň Čepelka

Stůj, nebo se netrefím! (1997)

Dva ze zakladatelů Divadla Járy Cimrmana a jejich "crazy" pohled na konec války, mě to baví!

Svědectví (1997) (TV film)

Kéž by to tak bylo, že ti chytří, hodní, zásadoví vyhrávají! Nicméně milý (i když trochu neuvěřitelný) příběh a milé setkání s Martou Vančurovou, která přesně tohle tiché, hodné, ale pevné a zásadové pojetí zvládá perfektně.

Záhadná paní Savageová (1997) (TV film)

Skvělé balancování na hraně bláznovství a lidskosti a pojmu "normální". Květa Fialová se snad pro tuto roli narodila, ale i ostatní výkony parádní, herecký koncert "hvězd". Zlatý fond, řekla bych...