Hollister

Hollister

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 7.6.2016  00:13

Z toho 2 hvězdy za Arnoldův-Treminátorův pokus o smích, to mě opravdu dostalo. Jinak Arnold uz to holt celý neutáhne a oba hlavní představitelé by se hodili spíš do 30ti sekundové reklamy, než do pokračování kultovní série. Bohužel se jedná pouze o slabý odvar skvělých dvou prvních dílu a trochu jiné trojky, která ale bodovala výbornými akčními scnénami a plno fórky. Závěr filmu si dělá prostor pro další pokračování, a to už začíná nahánět hrůzu, co bude dál. Snad nám Arnold coby Terminátor nepřijede v 10tém dílu na kolečkovém křesle.

• 6.6.2016  23:45
    V tom domě straší! (2006)

Naprosto příšerná animace, divné postavičky a stupidní děj. Dokoukal jsem do konce, ale snad nejhorší animák vůbec. U nás tedy nezaujalo malé ani velké diváky.

• 6.6.2016  23:32

Dějově kostrbaté s mnoha nelogičnostmi, zabité happyendovým závěrem, jak z nějaké americké lovestory. Jak už tady bylo zmiňováno, zaujmou scény s liduprázdnými londýnskými ulicemi.

• 20.7.2012  18:01

Už si sice nepamatuju příběh knížky, ale vím, že jsem se u ní hodně bavíval. A to jak u děje, tak u skvělých ilustrací. Co se filmu týká, už dlouho jsem neviděl něco tak milého u čeho se člověk opravdu pobaví. Jeden z případů, kdy se po prvním shlédnutí těšíte, až budete mít možnost podívat se na Mikuláše a jeho trable znovu. Kromě jiného mě nejvíce potěšily výkony malých herců, zahráli to naprosto profesionálně a i perfektní casting. Skvěle vybrané typy přesně sednoucí k jejich filmovým postavám a rolím.

• 30.6.2012  17:35
    Victor (2009)

Pierre Richard je prostě pan herec, a i když se jeho herecký projev s věkem samozřejmě musel změnit, vůbec nic to neubírá na jeho kvalitách a zábavnosti. Spíš bych to viděl jako tragikomedii, než komedii a z námětu by šlo vytěžit i o něco víc, přesto příjemný francouzský film, který stojí za vidění.

• 30.6.2012  17:26

S každým dalším dílem se sice přídává na lepších a exkluzivnějších lokalitách, kde se děj odehrává, vymýšlejí se další nové zbraně a vychytávky, které Hunt a jeho parta používají atd. Jenže jakoby lokality nahrazovaly prázdnost děje a pro hračky jsou vytvářeny scény navíc, jenom aby ve filmu bylo něco hi-tech. Narozdíl od prvních dvou dílů, ke kterým se dá opakovaně vracet, stačí poslední díly vidět jednou...

• 20.2.2012  22:49

pokud se jedná o Redfordovu režijní prvotinu, klobouk dolů

• 17.2.2012  22:33
    Ladí neladí (TV pořad) (2002)

Proč na ČT vždycky ukončí pořady, který za něco stojí a naopak :-((

• 17.2.2012  22:02
    Kráska dne (1967)

Vůbec si nedokážu představit, že by takový film mohl vzniknout v dnešní době a kinematografii..... Catherine je zde opravdu překrásná

• 17.2.2012  21:58

Mysteriózní thriller bez čehokoliv originálního, místy dost chaotické, napínavé jen chvíli, pokusy o zvraty také nefungují, stejně tak jako celý film. Walker by spíš měl někde běhat po pláži mezi děvčaty do půli těla nebo blbnout s vytuněnýma autama a do filmů a žánrů typu Projekt Lazar se raději nepouštět.

• 17.2.2012  21:46

opravdu povedené sci-fi s originálním nápadem, příjemným spádem, napětím, až na pár detailů efektně zpracovaným a propracovaným vizuálem a veskrze neokoukanými herci

• 17.2.2012  21:38

Asi bych dal 3*, ale při apokalyptických automobilových závodech jsem se musel válet smíchy. Jinak celkem standardní Top Gear, který je standardně výborný.... jenom nevím, jestli má cenu utratit peníze za DVDéčko něčeho, co pravidelně běhá v TV

• 17.2.2012  21:29

Celkem zajímavý nápad se zápasy robotů, ale jinak nic nového. Místy docela nelogické a dějově nijak zvlášt propracované béčko. Už po prvních 10 munitách se dá celkem snadno odhadnout, jak se bude děj odvíjet a že nás happyed nemine. Celý film výrazně povyšuje hvězda typu Hugha, který ovšem hraje nezodpovědného troubu, "naštěstí" jde v závěru filmu do sebe a začne se chovat správně. BTW ač měl být Hugh bývalý boxer, jeho boxovací scény jsou hodně slabé. Velmi sympatická je Lilly, na kterou je radost se podívat. Naopak představitel Hughova syna mě během filmu spíš prudil.

• 21.8.2011  19:45
    Kontakt (1997)

dvě a půl hodiny sci-fi dramatu kombinovaného s lovestory, místy proloženého křesťansko americkou agitkou... při poloviční stopáži by se to snad dalo zvládnou a clověk by pak nelitoval ztraceného času

• 16.4.2011  11:38
    Ultraviolet (2006)

Když už se začnu na něco dívat, v naprosté většině případů to někdy i sebezapřením dokoukám. U tohoto filmu jsem vydržel asi 25 minut a musel odejít. Bez děje a logiky splácané akční scény postrádající jakýkoliv smysl.... možná se to v pozdějším ději změní, ale to už se nedozvím.

• 16.4.2011  11:30

Nuda, nuda a šeď. Snad jediné pozitivum je Morgan Freeman, který si hraje svůj standard.

• 16.4.2011  11:28
    Jeskyně (2005)

Dvě hvězdy za podvotní potápěčské scény. Jejich natočení muselo dát spoustu práce a stát plno peněz, ale stojí za to. Ostatní je prostě céčkovej vyvražďovací akčnák nepřinášejí nic nového a nemá cenu se v něm dát pitvat

• 16.4.2011  11:24

Vypiplaný scénář, že kterého měnejvíc utkvěla vizionářská věta "Evropa je v rozkladu"

• 20.3.2011  22:49

Naprostý souhlas s komentářem Galadriel. Knížka není špatná, ale rozhodně jsem z ní nebyl natolik nadšen jako někteří čtenáři v okolí. U filmu je spíš potřeba přinutit se dokoukat ho až do konce

• 20.2.2011  17:27

Po příjemném a zábavném Madagaskaru a jeho komerčním úspěchu přišel druhý díl. Bohužel pokračuje v řadě jiných druhých dílů, které již nemájí co říct a za jedničkou zaostávají o pořádně dlouhý parník. Po technické stránce se nedá celkem nic vytknout. Se snad již milionkrát použitou zápletkou bez výrazněších nápadů a vtipů už je to horší.

• 30.1.2011  09:35

Lehká, příjemně plynoucí záležitost, která potěší a pohladí na duši

• 13.1.2011  20:36
    Naděje (1963)

Herectví pana Hrušínského je prostě famózní a paní Hegerová nezůstává pozadu. Pro nás později narozené je tento film i zajímavou sociologickou sondou do období 60. let

• 7.12.2010  21:39

Sophia Lorenová je krásná a okouzlující svojí přirozeností ve všech třech povádkách a ani na jejímu herectví není moc co vytknout, co víc si přát. Marcello zdatně sekunduje :-)

• 28.11.2010  12:28
    Svatý rok (1976)

Příjemná a milá komedie plynoucí v pomalejším tempu odpovídajícímu věku Jeana Gabina. Fyzicky náročnější scény už zvládal s obtížemí nebo se různě stříhalo a navazovalo, což ovšem nikterak nesnižuje jeho herecké umění a ani kvalitu filmu. Projev zasloužilého zločince maskovaného jako monsignor k jeho ovečkám neztrácí na zábavnosti a vtipnosti ani po 35 letech

• 4.11.2010  08:10
    Red (2010)

Klasika s Willisem, kdy dřív byl odpadlíkem, který zachraňoval svět. Čas neúprosně běží, takže teď je z ně místo odpadlíka důchodce, který zachraňuje svět. Přesto zábavné. Přednost Willise je, že je schopen pojmout sám sebe ironicky, s nadsázkou a nemá problém si ze sebe udělat legraci. Možná bych dal jenom 3*, ale Malkovich válel a když byl na scéně já se několikrát válel smíchy

• 24.10.2010  12:13
    Bathory (2008)

Mluvilo se nákladnosti o celého projektu, přesto to není v mnohých scénách vidět a připadal jsem si jako při sledování nějaké inscenace vytvořené na nedělní večer na ČT (nic proti ČT ani její tvorbě či programu). Ve stejném duchu bych hodnotil i kostými a obsazení některých herců - Mádl, Krytinář, Upír Krejčí, Pomeje, Vašut apod. Proboha, kdo dělal casting. Kdyby se sem tam něco vystřihlo, mohl mít film větší spád a celková stopáž rozumnou délku. Možná měly mít předměty jako kolečkové brusle, motorizované sněžnice či padák nějakou symboliku a já ji jenom nepochopil a proto mi nedává smysl jejich použití.

• 24.10.2010  11:52

Slušné sci-fi postavené hlavně na efektech, kdyby se nejednalo o pokračování slavné série. Do plnohodnotného pokračování Terminátorovské ságy má Salvation hodně daleko a jeho vznik je vlastně zbytečný. Ať si kdo chce, co chce říká, Terminátor bez Arnolda prostě není Terminátor a nezachrání to ani několika vteřinová scéna, kde se v ne příliš povedené digitalizované podobě objeví.

• 24.10.2010  11:10

Zajímavá kombinace a konfrontace různých hereckých stylů herců z odlišných částí světa. Příjemným zpestřením je i zasazení postavy samuraje na divoký západ. Určitý nadhled a nadsázka, hlavě u Bronsona, pomáhá filmu být koukatelný i v dnešní době. Tomu pomáhá i relativně malé množství "chlapácky drsných a siláckých dialogů" typických pro westerny té doby. Už to tady někdo také zmiňoval, na výpravě se vskutku nešetřilo a tak se člověk může pokochat nejenom Ursulou Adnress, ale i krásnou přírodou.

• 22.9.2010  22:09
    Předmostí (1954)

Začátek a rozjezd slibný, jenže postupem času se z valečného filmu stává drama plné "velkých" myšlenek a chlapáckých gest, sklouzávající k love story. Děj je v několika místech hodně přitažený za vlasy. V dnešní době už hodně překonané, i když v 60. letech musely divačky z Tonyho Crutise pobýhajícího v rozpáraném tričku šílet:)

• 31.8.2010  00:09

Po vizuální stránce těžko co vytknout, s dějem už to bylo horší. Snaha byla, ale více jak dvě hodiny bylo místy potřeba vystlat nějakou tou vatou. Sherlocka dostal Ritchie nejspíš kvůli jménu a předpokladu komerčního úspěchu (a v intencích letní oddechovky ho určitě nepokazil), přesto se nemůžu ubránit pocitu, že mu jdou gangsterky ze současnoti mnohem líp.

<< předchozí 1 2 3 4 5