Veeria

Veeria

Česko

4 body

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

  Viděna 1.série, opravdu tento seriál doporučuji - nechybí intriky, láska, přátelství....další plus dávám výbornému nápadu prolínat svět pohádek s realitou, vše do sebe zapadá jako malé dílky puzzle. Pochopíte určité souvislosti a budete fandit výhře dobra nad zlem....možná budete čekat (stejně jako já) trošičku jiný konec, ale rozhodně je na co se dívat. Za mě jasný plný počet a kurňa - kde najdete lepší Sněhurku s Krasoňem než tady?! :))

 • poster

  Místo nahoře (TV seriál) (2004)

  Nejlepší český seriál. Bez debat. Srdcová záležitost, bravůrní herecké výkony, propletenec lidských osudů. Nemám co vytknout.

 • poster

  Chůva k pohledání (TV seriál) (1993)

 • poster

  Hop nebo trop (TV seriál) (2004)

 • poster

  Anne (TV seriál) (2017)

  Nádherná příroda, skvělé herecké obsazení, dechberoucí hudební podkres. Obzvlášť nadšená jsem z Lucase, vdechl postavě Gilberta vše potřebné.... velké poděkování za titulky, Janulka841! SÉRIE 2 - Druhá série je rovněž nádherná a smekám před všemi, kdo se podílí na tomto seriálu. Pokračování neubírá na kráse první sérii, ale plynule na ni navazuje. Příběh se posouvá nečekanými směry, které ve výsledku tvoří nevšední seriálový zážitek. Jsem nadšená a tleskám, tohle se opravdu povedlo. :)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace