Peacemaker - Úplně nový svět (2022) (epizoda)

Taková celkem dost kurevsky vhodná píšnička. Kormidelník Gunn, vypráví a vypráví. Ve finále se utvořila velice vhodná a dobře utvořená podívaná. Všechno za dopomoci mnoha fantastických a velmi dobře zakompovaných písní. John Cena -Peacemaker sebere všechen dech a zároveň vkusně vtipkuje. Tak takhle dobře, naladit mě Peacemaker dokázal.

Cry Macho (2021)

Za svérazného Clinta, dám ruku klidně do ohně. Pokud opravdu moc chcete, pokud v sobě ještě tu šťávu a energii stále máte. Tak tento chytlavej snímek o velkém přátelství a odvaze, určitě nevynechejte. P.S.: Macho zaslouží veškerou úctu. Úctu k zvířecímu životu.

K zemi hleď! (2021)

Jsem rád, že se upozorňuje a upozorňuje. Není nad brutální upřímnost, to co potřebujeme je prozřít. P.S.: Ve finále se v mém oku zblištil, pěknej zadek Meryl Streep.

Matrix Resurrections (2021)

Romantika a silné napětí které vřelo mezi Keanu a Carrie, se prostě nedalo nepřehlédnout. Je dobrý, že L.Wachowski nebála a skutečně experimentovala.

Cobra Kai - Série 4 (2021) (série)

Když se řekne karate, vždycky je to moje srdeční záležitost. Těšil jsem se ohromně, dostal jsem opět pestrý příběh. Největší překvapení 4. řady stále vyvíjející a nekompromisní Tory Nichols /Peyton List/ pod křídly pevné Cobra Kai. Návrat Terryho Silvera tomu dal až kurevsky energickej náboj. Rozhodně nejlepší, představení na Netflixu. Čekám pátou řadu.

Cesta do Ameriky 2 (2021)

Eddie Murphy na sobě pracuje, to je vidět hnedka na první pohled. Ovšem tahle cesta, nebyla do Ameriky. To byla cesta na nějakou černošskou párty či muzikál. Spíš bych tu upevnil tím, že ta cesta byla za srágorou. Tohle celý se stavělo na mnoha vtipech, který neměli tak vtipnej dojem. Nedalo se to pozorovat vkuse.

Cesta za smířením (2021)

Takovou dovolenou u jezera, bych si dokázal představit. Jako bonus se ti chlápek, vysere na půdě. Hold nedobrý bobule. Odvázaná jízda.

S čerty nejsou žerty (1984)

Chválou, bych určitě nešetřil. V. Dlouhý bejval dobrej herec. Best of hlášky: Kaprále, tomu říkáte silná a neohrožená armáda? Spadlo ti to, seber to. Zas ti to spadlo. Asi vítr, nebo co.