Lidská stonožka (2009) odpad!

Tohle je debilita nesmírná. Nelogické chování postav je u hororů asi už standardem. Ale kruci, to nemohli aspoň tu "stonožku" líp promyslet? Někdo si dokáže odříznout ruku a oni nezvládnou roztrhnout čerstvé stehy? A hlavně, trávicí trakt jim ten uznávaný doktor propojil tak, že druhý a třetí člověk bude jíst výkaly toho předchozího. To by musel jednotlivé články hodně často vyměňovat.

Magické hory (2009) (seriál)

Je to opravdu zvláštně koncipované. Vzdělaný, chytrý a zajímavě mluvící Václav Cílek a k němu neuvěřitelně mimo Květa Fialová, nejspíš žijící v jiné dimenzi, která vždycky pronese nějakou pitomost. Stejně dobře tam mohli dát malé děcko, které by bylo aspoň roztomilé. Jinak si myslím, že by pan Cílek zvládl být průvodcem pořadu sám a působilo by to pak mnohem lépe.

Máme doma nosorožce (2009) (TV film)

Název i popis působí prostoduše a je podle mě i docela zavádějící. Ve skutečnosti je to o tom, jak pytláci kvůli rohům pozabíjeli skupinu nosorožců, ze které přežilo jen čerstvě narozené mládě. Ujmul se ho starší manželský pár a časem k němu přibral i prase. Nyní se je snaží vrátit do volné přírody, společně, protože se už od sebe nehnou. Rozhodně to není o tom, že se nějací pošahaní lidé rozhodli mít nosorožce za domácího mazlíčka.

Mein Kampf (2009) odpad!

Je z toho hodně cítit, že je to podle divadelní hry. Dokonce si myslím, že ta by se mi líbila. Ale film je to tragický.

Nová dcera (2009)

Co v takovým filmu, sakra, dělá Kevin Costner?

Rajské zahrady (2009) (seriál)

Tohle by mohlo být tak skvělé. Stačilo by to dělat normálně a ne ve stylu O poklad Anežky české. Ani ta Slavíková by mi tolik nevadila, kdyby tam nebyly ty pitomé scénky.

Trpasličí manželství (2009) (pořad)

Že chtějí mít děti, chápu. Ale že chtějí mít vlastní děti spolu... Příroda se brání seč může, proti množení vadných genů, ale oni jsou vytrvalí. Snad nebude jejich boj s evolucí úspěšný.

Gran Torino (2008)

Pro mě jsou všechny Eastwoodovy filmy jeden jako druhý. Snaží se z lidí ždímat potoky slz, ale mě nejen že to ani trochu nedojímá, především mi to přijde dost otravné.

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Nejlepší série, kterou jsem zatím viděla. Holky si to opravdu dávaly. Jen Amandino ksichtění mi celou dobu vadilo. Ta holka je tak unylá, že opravdu nechápu, proč všichni mluvili o tom, jakej je to báječnej stratég. A Jason s Erikem mají být fanoušci? Jestli tu hru skutečně někdy sledovali, tak jsou to pitomečci k neuvěření.