• Thriller

Hřbitov domácích zvířátek (1989)

Klasika, ktorá Vás vtiahne do deja a drží si Vás počas celého deja, mám rád filmu tohto typu. Neustále čakanie na to čo bude ďalej, kam nás zavedie starý pán a aký príbeh so sebou prinesie.

Pach krve 6: Krvavý hotel (2014)

Musím uznať, že tento diel bol v celku fajn, pekné ženy, kopa sexu, naši degener-chlapci a lázne v horách. Rozhodne lepšie ako predchadzajúci diel ale aj tak sa to ani zďaleka nechytá na prvú časť, ktorá mala všetko. To, že nám bolo zlo ukázané ihneď stratilo čaro žánru horor a tým pádom body dole.

Annabelle (2014)

Dej tohoto filmu je celý zle, režisér asi zle pochopil význam samotnej bábiky a venoval pozornosť všetkému démonickému čo poznáme ale bábika zostala nevinná. Pôvodný príbeh o tejto bábike bol zaujímavejší a pravdu povediac čakal som od filmu viacej, strach žiadny, napätie minimálne, škoda že sa toho neujal Pán režisér Wan. Je to proste jedno veľké sklamanie.

Všechny roztleskávačky zemřou (2013)

Tak tento film vnímam ako dosť veľkú stratu času, pripadalo mi to ako nevydarená vampiro-rozprávka s pár nabuchanými chalanmi a sexi holkami. Každopádne svietiace amulety v bruchách a hrdlách mne osobne veľmi nevoňajú. Nevnímam tento film ako horor ani ako komédiu, pretože som sa zasmial iba v úvodnej scénke pri tom peknom páde.

Under the Bed (2012) odpad!

Začiatok celkom zaujal, no ale potom to už malo len rýchly spád k totálnemu odpadu, scenár asi písalo 15 ročné sfetované dieťa na kolenách...

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Geniálny serál , nieje mu čo vytknúť. Škoda, že už skončil.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Jeden z najlepších hororových seriálov aké som doteraz mal možnosť vidieť, správna dávka zvrátenosti steklivosti a strachu a to celé zasadené do krásneho temného obydlia .

On the Inside (2011)

4 Hviezdičky len pre Oliviu, inak nuda