grandir

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 3.1.2015  10:18

Škoda všech těch WTF momentů po slibném začátku. 4 hvězdy za charisma trojice Crowe, Bale a Foster.

• 10.7.2012  08:26

Sugestivní, některými momenty až mrazivě aktuální - vzhledem k době vzniku neuvěřitelné. Pro mě na hraně mezi 4-mi a 5-ti hvězdičkami.

• 16.11.2018  09:59
    Ach, ten můj šéf! (TV film) (2009)

Ďábel nosí Pradu na německý způsob, ale nějakou takovou upřímností si mě to získalo tak, že jsem to dokoukala.

• 19.7.2012  08:10

Nádherná pocta filmařskému řemeslu s dokonalým hudebním doprovodem. Krásná scéna s kradením fotek ze stojanu ... tyhle černobílý fotky z vitrín před kinem jsem taky vždycky toužila mít ...

• 8.12.2012  18:54

Pro mě opět jedno z dalších zklamání. Oceňuji nápad s kulisami, hudbu, kostýmy a příběh Levina a Kitty, který mě oslovil daleko víc než samotný příběh Anny. Keiře to slušelo, až na její občasné křečovité úšklebky, ale v druhé půlce už mi spíš lezla na nervy. Chvílemi mi to, bohužel, připomínalo Moulin Rouge. Slabé 3 hvězdy.

• 27.8.2014  10:04

Škoda tak nedoceněného filmu, přitom jednoho z nejlepších ve svém žánru. Napětí a stísněná atmosféra od začátku do konce v kulisách studeného industriálního New Yorku, i bez příšer s chapadly a vyvražďovaček. Krásná Charlize, Deppa nemusím, ale tady se mi líbil ... asi proto, že to nebyl on :) Na to, že je to jeden z pouhých dvou režisérových filmů, který napětím a dějem strčí do kapsy renomované režiséry, klobouk dolů.

• 19.3.2013  08:19
    Babovřesky (2013)

Další Slunce, seno, ... to není, ale rozhodně lepší než Kameňák, který se mi nelíbil. Děj trochu nevyvážený, ale většinou se kino opravdu bavilo a to v něm rozhodně neseděli "buranští diváci", jak je tady taky možné se dočíst. Někdo psal o přehrávání Jany Synkové, pro mě naopak celý film stojí na jejím hereckém výkonu. Film za ***, čtvrtá a pátá hvězda jsou za pozitivní náladu, která mi zůstala celý večer, takže za mě jako odpověď všem, co tady vědomě snižují téhle komedii hodnocení odpady - pane Troška, díky!

• 5.11.2012  08:03
    Bimboland (1998)

Pro mě překvapivě zábavná, francouzská oddechovka. Na Gérarda jsem se těšila, ale nakonec mě v téhle roli nějak nebral, možná měl dostat více prostoru nebo ho mohl klidně hrát někdo jiný ...

• 7.1.2014  08:59
    BloodRayne (2005)

Překvapuje mě, že tu tenhle film není alespoň v modrých, protože dle mého není vůbec špatný. Chystala jsem se právě vypnout telku, ale kvůli úvodním titulkům zrovna s Billy Zanem jsem tomu dala šanci a nelitovala jsem. Děj má tempo a spád, které postrádá leckterý film s červeným hodnocením, slušné akce, koukatelné řežby a nakonec i sympatické obsazení. Já se bavila, takže 5 hvězd. Přehnaných, ale tolik odpadů si tohle dílko nezaslouží.

• 17.11.2013  13:50

Za atmosféru 80-tek, kombinézy a Arnieho :)

• 1.7.2012  22:20

Uff, tak to bylo protrpěnejch 90 minut. Trailer mě nalákal, ale zklamání velký. Po hláškama nabitejch předchozích dílech neuvěřitelně dětinský, moralizující a nudný. Vhodné pro děti DO 12-ti let. Kino slušně zaplněné, takže náklady se tvůrcům jistě vrátí.

• 6.2.2013  14:12

První třetina slibná a to je bohužel tak všechno. Vztah Willa s Amirou mě vůbec nepřesvědčil, žádná chemie ani jiskření. Mám obecně problém s dětským a téměř neustále jako by nešťastným výrazem Juliette Binoche, tak možná proto. Ještě tak normálně se choval Williho parťák, i když, zamilovanej do černošský uklízečky ... no nic, prostě víc jak dvě hvězdy nemůžu dát a ty jsou za Robin Wright, Juda a londýnské reálie.

• 3.7.2012  08:42
    Děti z Kouřové hory (TV seriál) (1979)

Maoři pro mě byli tenkrát fakt děsivý :)))

• 16.6.2014  08:14
    Dům (2011)

Jeden z nejlepších česko-slovenských filmů. Realita vystižená do posledního detailu. Díky za zážitek!

• 3.7.2012  09:04

Čekala jsem, že se zasměju víc. Postava Aniston celkem seriózní, no a z Butlera se nedají spustit oči, takže kvůli němu za ***

• 11.4.2014  10:12
    Farinelli (1994)

Budu v menšině, ale pro mě byl tenhle film velkým zklamáním. Až na Händela nesympatický cast, především bratr Riccardo. Farinelli celkem sympatický, ale s nepravděpodobným sexuálním apetitem a jako kastrát by ve svém věku už byl zřejmě mnohem zženštilejší a oplácanější. Bohužel mě nezaujala ani hudba a celé jsem to dokoukala s přemáháním. Dvě hvězdy, ale přesně nevím za co.

• 13.3.2013  09:57
    Gamer (2009)

To byla zase jednou blbost. Ale chvilkama jsem se přistihla, jak na to tupě zírám, takže nějakej efekt to asi mělo. Pár vizuálně úchvatných scén, ale jinak zklamání, které nezachránil ani Butler. Úplné vypnutí mozku při sledování nutností.

• 4.11.2013  14:23
    Gigolové (TV seriál) (2011)

Když vidím ty jejich klientky, tak taky váhám, nakolik to je reálné. Nedovedu si představit, jak se pak můžou zase objevit na veřejnosti??? Na druhou stranu, v Americe je možné všechno, takže asi proč ne. Občas je sice většina záběrů jen na Las Vegas, ale když ... Jimmy ... kvůli němu ... prostě ... musím ty čtyři hvězdy dát :)))

• 7.10.2013  08:16
    Gravitace (2013)

Viděno v IMAXu. A jen 5 hvězd na ohodnocení je málo. Víc psát netřeba ...

• 23.11.2018  13:38

Hodina a půl utrpení plného přehrávajících herců a nekoukatelného Quaida. Jedna hvězda za zachycení americké pokrytecké morálky ...

• 3.11.2012  15:36
    Henry a June (1990)

Něco fungovalo, něco skřípalo a něco nefungovalo vůbec. Ale stejně ve mě tohle dílko nakonec zanechalo dojem na 4 hvězdy, z toho jedna z nich je za Paříž, které ale mohlo být mnohem víc. Jinak zajímavé vidět Richarda E. Granta v nezvyklé roli.

• 12.2.2013  12:42

Vůbec ne špatný film, jehož kvalita bohužel poslední hodinu klesá až k hollywoodskému happy endu. Kromě Wahlberga jsem obsazení ostatních rolí dopředu neznala, takže příjemným překvapením pro mě byl Philip S. Hoffman.

• 16.1.2013  22:37
    Kokain (2001)

Film nebyl špatnej, ale závěr, kdy George "celej život rozdával svý srdce na všechny strany", tak za to víc jak 2 hvězdy nemůžu dát. Jinak by to bylo za slušný 3.

• 18.4.2014  10:40
    Koule (1998)

Čtyři hvězdy především za téměř bezchybnou první polovinu. Druhé polovině tak nějak dochází dech, ale stále se mi film líbil víc než třeba Propast.

• 26.10.2017  09:32

Nový pohled na známá i nová místa z ptačí perspektivy je úžasný, zjevně dobarvený obraz, byť nepřirozeně, až tak nevadí ... začíná mi bohužel ale lézt na nervy zbytečně patetický komentář J. Maxiána, občas si připadám, jak ve školce :o

• 22.10.2013  08:28
    Kriminálka Staré Město (TV seriál) (2010)

Hodnocena druhá řada. Už dlouho mě nic z tuzemské produkce takhle nepřitáhlo k obrazovce.

• 27.3.2014  08:17

Jak se mi Carmen líbila, tak tohle mě regulérně uspalo. První cca čtvrtina slibná, tanečníci umí a hudba skvělá, pak ale pro mě poněkud nudné.

• 25.4.2014  08:01

Tak nevím, ale s panem režisérem se nějak míjíme. 2 hvězdy za kostýmy, kulisy a Ludvíka, na kterého byla radost pohledět. Nesympatická postava Lullyho zralá na psychiatrii, zjevná záliba pana režiséra v nahém mužském těle evidentní už z Farinelli, trochu z dějin chirurgie, většinou zbytečně teatrální a nepřesvědčivé, bohužel, dokoukala jsem s utrpením a zívající. Jako nejsympatičtější a nejnormálnější vychází opět vedlejší postava a to Moliére.

• 12.3.2013  08:45

Zajímavý, netradiční příběh, charismatický hrdina, přesto se mě to emocionálně nedotklo tak, jak jsem čekala. Ač jsem váhala i nad čtvrtou hvězdou, jsou to nakonec bohužel jen příjemné 3.

• 2.7.2012  09:41

Jelikož kdo neviděl a nechválil Kukyho, jako by nebyl, tak jsem s k němu s dvouletým zpožděním usedla s velkým očekáváním. No, zklamali mě Svěráci. Nuda, neseděl mi Kukyho hlas, loutky spíš děsivé jak od Švankmajera. Hvězdička za Svěráka staršího a technické provedení, které je dokonalé.

<< předchozí 1 2 3