grandir

Česko

1 bod

• 7.1.2014  08:59
    BloodRayne (2005)

Překvapuje mě, že tu tenhle film není alespoň v modrých, protože dle mého není vůbec špatný. Chystala jsem se právě vypnout telku, ale kvůli úvodním titulkům zrovna s Billy Zanem jsem tomu dala šanci a nelitovala jsem. Děj má tempo a spád, které postrádá leckterý film s červeným hodnocením, slušné akce, koukatelné řežby a nakonec i sympatické obsazení. Já se bavila, takže 5 hvězd. Přehnaných, ale tolik odpadů si tohle dílko nezaslouží.

• 7.12.2013  18:51

Už dlouho jsem neprobulela závěrečný titulky. Jeden ze silných, těžkých filmů, které je občas potřeba si dát ...

• 17.11.2013  13:50

Za atmosféru 80-tek, kombinézy a Arnieho :)

• 4.11.2013  14:23
    Gigolové (TV seriál) (2011)

Když vidím ty jejich klientky, tak taky váhám, nakolik to je reálné. Nedovedu si představit, jak se pak můžou zase objevit na veřejnosti??? Na druhou stranu, v Americe je možné všechno, takže asi proč ne. Občas je sice většina záběrů jen na Las Vegas, ale když ... Jimmy ... kvůli němu ... prostě ... musím ty čtyři hvězdy dát :)))

• 3.11.2013  13:15

Nečekaně milé překvapení. Osvěžující komedie ve stylu Účastníků zájezdu, která mi prosvětlila deštivé podzimní odpoledne a kterou si příště rozhodně dám znovu.

• 22.10.2013  08:28
    Kriminálka Staré Město (TV seriál) (2010)

Hodnocena druhá řada. Už dlouho mě nic z tuzemské produkce takhle nepřitáhlo k obrazovce.

• 7.10.2013  08:16
    Gravitace (2013)

Viděno v IMAXu. A jen 5 hvězd na ohodnocení je málo. Víc psát netřeba ...

• 19.6.2013  08:54
    Podfukáři (2013)

V polovině filmu jsem uvažovala i o odpadu, od kterého tuhle slátaninu zachránila jen moje slabost pro Woodyho. Většině tu vadil konec, ve mě kupodivu naopak vykřesal špetku emocí, ale za to asi stejně mohla jen ta Paříž. V kině nás bylo 7, do konce vydrželo 5 :o

• 17.6.2013  08:31

Jedničce jsem se vyhnula, tomuto dílu se v autobuse na zájezdu vyhnout nedalo. Naštěstí, protože jsem naprosto nečekala, jak se nasměju. Příjemné překvapení! Pátá hvězdička je na podporu českého filmu.

• 10.6.2013  09:08
    Rok ďábla (2002)

Nohavicu znám, nicméně nevyhledávám, ale tohle bylo absolutně neočekávané překvapení. Jedním slovem nádhera ...

• 19.3.2013  08:19
    Babovřesky (2013)

Další Slunce, seno, ... to není, ale rozhodně lepší než Kameňák, který se mi nelíbil. Děj trochu nevyvážený, ale většinou se kino opravdu bavilo a to v něm rozhodně neseděli "buranští diváci", jak je tady taky možné se dočíst. Někdo psal o přehrávání Jany Synkové, pro mě naopak celý film stojí na jejím hereckém výkonu. Film za ***, čtvrtá a pátá hvězda jsou za pozitivní náladu, která mi zůstala celý večer, takže za mě jako odpověď všem, co tady vědomě snižují téhle komedii hodnocení odpady - pane Troška, díky!

• 13.3.2013  10:24

Dobrá znalost předlohy nutností, ale zároveň nutnost nesrovnávat! Zfilmovanou, podle mého názoru na plátno nepřevoditelnou předlohu, jsem si nahrávala s despektem s tím, že to po pár minutách vypnu. Nakonec se mi to překvapivě líbilo moc. Bylo tam všechno a přitom od všeho jen trochu, výborné herecké obsazení, zdařilé dobové reálie, naprosto skvělý soundtrack a hudba Karla Svobody. A Marko Igondu mám v hlavě ještě teď :o

• 13.3.2013  09:57
    Gamer (2009)

To byla zase jednou blbost. Ale chvilkama jsem se přistihla, jak na to tupě zírám, takže nějakej efekt to asi mělo. Pár vizuálně úchvatných scén, ale jinak zklamání, které nezachránil ani Butler. Úplné vypnutí mozku při sledování nutností.

• 12.3.2013  08:45

Zajímavý, netradiční příběh, charismatický hrdina, přesto se mě to emocionálně nedotklo tak, jak jsem čekala. Ač jsem váhala i nad čtvrtou hvězdou, jsou to nakonec bohužel jen příjemné 3.

• 4.3.2013  08:09

Moje hodnocení tady bude vyčnívat, ale jakožto rodič náctileté, blížící se k uvedenému věku, jsem se celou dobu bavila. Dívaly jsme se spolu a každou chvíli jedna nebo druhá pronesla "to je přesný". Podáno s francouzskou lehkostí, šarmem a nadsázkou - Francouzi pořád umí.

• 12.2.2013  12:42

Vůbec ne špatný film, jehož kvalita bohužel poslední hodinu klesá až k hollywoodskému happy endu. Kromě Wahlberga jsem obsazení ostatních rolí dopředu neznala, takže příjemným překvapením pro mě byl Philip S. Hoffman.

• 6.2.2013  14:12

První třetina slibná a to je bohužel tak všechno. Vztah Willa s Amirou mě vůbec nepřesvědčil, žádná chemie ani jiskření. Mám obecně problém s dětským a téměř neustále jako by nešťastným výrazem Juliette Binoche, tak možná proto. Ještě tak normálně se choval Williho parťák, i když, zamilovanej do černošský uklízečky ... no nic, prostě víc jak dvě hvězdy nemůžu dát a ty jsou za Robin Wright, Juda a londýnské reálie.

• 16.1.2013  22:37
    Kokain (2001)

Film nebyl špatnej, ale závěr, kdy George "celej život rozdával svý srdce na všechny strany", tak za to víc jak 2 hvězdy nemůžu dát. Jinak by to bylo za slušný 3.

• 4.1.2013  22:21

Díky kladnému hodnocení zdejší menšiny jsem shlédla tenhle film. Naprosto neočekávaně mě tenhle spíš evropskej než americkej snímek totálně emocionálně vyždímal. Krásnej filmovej zážitek pro ty, kterým má co říct.

• 8.12.2012  18:54

Pro mě opět jedno z dalších zklamání. Oceňuji nápad s kulisami, hudbu, kostýmy a příběh Levina a Kitty, který mě oslovil daleko víc než samotný příběh Anny. Keiře to slušelo, až na její občasné křečovité úšklebky, ale v druhé půlce už mi spíš lezla na nervy. Chvílemi mi to, bohužel, připomínalo Moulin Rouge. Slabé 3 hvězdy.

• 6.12.2012  08:13

Film jsem původně chtěla odepsat po prvních minutách. Dala jsem mu druhou šanci a některé momenty mě tak zasáhly a oslovily, že jsem ho musela dokoukat. Kvůli přece jen zvláštní formě pojetí jsem chtěla dát maximálně 3, ale konec mě donutil zvýšit na 4. A hudba úchvatná ... "Nechceš pustit Schuberta? - Ty máš?"

• 2.12.2012  12:21

***** protože: * režie * kamera * příběh * herci * soundtrack

• 19.11.2012  15:21

Moc jsem od filmu nečekala, takže mě spíš překvapilo, že to nebylo až tak špatné. Juliette Binoche mi připadala chvílemi jako dítě, asi to měla být její role, ale lezla mi tím poněkud na nervy. Přesvědčivá Lena Olin, Day-Lewis mi nevadil, no a rolička Stellana se mi líbila moc :) Chvilkami jsem usínala, ale zajímalo mě jak to dopadne, takže mě to asi zaujalo. Hodnocení průměr.

• 12.11.2012  13:20
    Zorro (1975)

Čtyři hvězdy čistě jen z nostalgie, protože jsem na tomhle filmu vyrostla. Dnes už bohužel vzhledem k naivnímu pojetí pro mě nekoukatelné :o

• 5.11.2012  08:03
    Bimboland (1998)

Pro mě překvapivě zábavná, francouzská oddechovka. Na Gérarda jsem se těšila, ale nakonec mě v téhle roli nějak nebral, možná měl dostat více prostoru nebo ho mohl klidně hrát někdo jiný ...

• 3.11.2012  15:36
    Henry a June (1990)

Něco fungovalo, něco skřípalo a něco nefungovalo vůbec. Ale stejně ve mě tohle dílko nakonec zanechalo dojem na 4 hvězdy, z toho jedna z nich je za Paříž, které ale mohlo být mnohem víc. Jinak zajímavé vidět Richarda E. Granta v nezvyklé roli.

• 20.10.2012  22:46

Už ani nepamatuju, kdy naposledy mě dvě hodiny sledování filmu takhle vyšťavily. Konec mi sice přišel trochu uspěchanej a otevřenej co se Hanka týče, ale jinak naprosto čistejch 5 hvězd. Moje babička říkávala, že čert vždycky s**e na větší hromadu a tenhle film to potvrzuje na 100%.

• 7.10.2012  21:19
    Vatel (2000)

Netradiční výpravný historický pohled aneb co v Angelice nebylo. Ač Uma byla krásná a kulatý Depardieu sympaťák jako vždy, emoce ve mně vyvolali snad jen chudáci ptáci. Bohužel, víc jak tři nemůžu dát.

• 25.9.2012  10:50

Překvapivě inteligentní a zábavné, navíc skvěle zahráno všemi herci. Fakt jsem se bavila, takže zaslouženě za plný počet.

• 24.9.2012  11:07
    Ženy v pokušení (2010)

Pokusila jsem se, ale fakt se to nedalo. Jak to mohl někdo vydržet v kině???