baron27

Česko

3 body

• 9.3.2017  21:49
    Kancl (TV seriál) (2014)

Značně podobná kopie US a UK verze s rozdílem pár hlašek Čechům blízkým. Nicméně hodnocení této CZ verze beru jako nejhorší ze všech, na druhou stranu je pochopitelné, že situační komedie v seriálu je v naší zemi ne zcela populární

• 15.1.2017  20:04

měl jsem velká očekávání a starý pán už nedělá takové lomcováky jako dříve

• 7.1.2017  14:22

sice to není můj Mijazakiho nejoblíbenější film, ale jistě se může řadit mezi stěžejní díla. Poselství, které film nese, vás očaruje a celkové zpracování hodnotím velmi povedeně. ale co si budem...Mononoke patří mezi základní anime.

• 7.1.2017  14:19

srdcovka, za mě je to jasně nejlepší dílo Mijazakiho. skvěle volené postavy a opět originálně zasazený děj. Jasná 5*

• 28.12.2016  10:18
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

jedna z nejhorších pohádek. I když označení pohádka není až tak správné

• 11.6.2015  00:43

Od začátku nakoplé dílo pana Mullera. Od čarodějek uplynula již dlouhá doba a až nyní se divákům dostává tento projekt prošpikované akcí. Film nenechá diváka ani na chvili oddychnout. 5*!

• 4.9.2014  09:56
    Lodoss tó senki (TV seriál) (1990)

celkově to cením jako velmi povedený projekt. po přečtení obsahu a shlédnutí coveru mi hned došlo o co se jedná. Po finální episodě jsem v tom byl utvrzen-je to klasika! vřele doporučuji skalním fanouškům RPG