Bony a klid (1987)

Pro člověka, který nežil v té době je to zajímavé. Ale postupem času mě dosti znervozňovala ta smyčka hudby, která se neustále opakovala pořád a pořád dokola,ptám se proč? Tím to podle mě dost kazilo ten děj, spíše mě to přímo odpuzovalo.

Chuck (2007) (seriál)

První dvě řady tak za **,ale když mi začal být sympatický Casey(který byl nakonec skvělý,vlastně jsem z velké části koukala na seriál kvůli němu) a Morgan...Sára a Chuck spolu po nekonečném zdlouhavém laškování udělali rázný "nečekaný" krok...rozmyslela jsem si hodnocení...ovšem občas mi kazili díly ty blbci z Buy Moru, kterým scénáristi napsali opravdu hloupé role a přišlo mi to občas přehnaně trapné..ale jinak seriál je něčím jiným než ostatní..proto ****!

Identita (2003)

Když už to vypadalo, že "je jasný" kdo je vrah, opět mě film překvapil, a takto pořád dokola,takže mě to prostě bavilo. Aspoň, že ten konec nebyl suchej, jak to tak občas v hororech nebo v podobných filmech bývá.

Vrtěti ženou (2011)

Ke konci jsem si říkala, že je to prostě průměrný film s dobrým nápadem. Ale pak přišel ten "americký" konec, kde všechno dobře dopadlo, všichni byli šťastný, ať se stalo cokoliv. Ten mi to dost zošklivil,proto dvě hvězdy.

Ulice (2005) (seriál)

Je to jak na houpačce...Přijde období, které mě baví, vidím se v pár osobách..pak "totální propadák"období, kdy vaří z vody a vůbec mě to nebaví.Když se prostě při téhle situaci na Ulici přestanu koukat a začnu koukat až na tu lepší etapu, dávám tři hvězdy.

První krok (2009) (seriál) odpad!

Dala bych možná i tu jednu hvězdu za to, že se herci museli pokoušet učit se tančit, ale díky úchylně vyhlížejícímu Kříži jsem si to IHNED rozmyslela!!

Prostřeno! (2010) (pořad)

Baví mě pořady o vaření, baví mě koukat na to jak vytváří soutěžící jídlo, v jakém prostředí a jak ostatním chutná. Ale je pravda, že se z toho stává poslední dobou žumpa, která spoléhá spíš na hádky a pomluvy a intriky než na to čeho by se to mělo týkat. Bohužel...je to reality -show,a bohužel by na to lidi jinak nekoukali.

Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

Nechápu jak s sebou někdo může takhle dobrovolně nechat manipulovat. Prát se s ostatníma nějakýho burana a ještě být smutná, že si ji laskavě nevybral k tomu, aby mu v podstatě dělala kuchařku a dojičku krav?! Tyhle soutěže jsou jen a jen pokrytectví a přetvářka...Jedna hvězda za to, že je to i přesto lepší než Hotel Paradise!

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

ouuu....nemám ani slov...zlatej big brother s Marešem!! brutálni...ho*na s prominutím!