Správci osudu (2011)

Nedovedla jsem si dost dobre predstavit "romanticke sci-fi", ale Emily a Matt mi ho naservirovali v docela slusne porci. Bohuzel citim, ze potencial nebyl vyuzit na maximum. Mozna ho ta romanticka linka precejen trosku narusila.

Láska je Láska (2004) (seriál)

"Povinna cetba" pro vsechny L. Shledla jsem vsechny rady a bohuzel musim konstatovat, ze u poslednich serii jde kvalita trosku dolu. ---------------------------------- Ac jsem si myslela, ze do nasich televizi se dostane tak v roce 2050, dnes jsem prekvapive zjistila, ze ho bude vysilat PrimaLove.

Všemocný (2011)

Prijemne, ba nadprumerne jsem se bavila, ale nemohu se zbavit pocitu, ze Chris Nolan by z nametu vytriskal mnohem mnohem vic.

Čokoláda (2000)

Sledovat tenhle film pro me bylo utrpeni.... nemela jsem doma jedinou kosticku cokolady!

Interstate 60 (2002)

Skvely film, kteremu se nedostalo tolik pozornosti, kterou by si zaslouzil. Vse je dokonale propojene, vse funguje. Vsem co nevideli doporucuji vydat se na I 60.

Princ a pruďas (2011) odpad!

Kdyz sleduji hodnoceni ostatnich uzivatelu, mam pocit, ze jsem se divala na uplne jiny film. Vulgarni bezducha blbost od zacatku do konce. Pardon.. od zacatku do pulky. Nedodivala jsem se. Cetli vubec Natalka, Zooey a James scenar? :-(

Billy Elliot (2000)

Dojemny snimek o chlapci, ktery misto boxerskych rukavic obouva "piskoty". Billy je film o krehke dusi a silne vuli, o dospelem i detskem svete, ktery se musi nekde propojit, aby vzajemne vedle sebe fungovaly. V zaveru filmu mam vzdy "zimomrivky".

Mary a Max (2009)

Pribeh dvou lidi ze dvou kontinentu, ze dvou svetu. Necekala jsem, ze cteni dopisu od toho druheho utahne cely film, ale stalo se. A film utahl i me a na varene nudli to rozhodne nebylo.

VALL-I (2008)

Pokud si myslite, ze mezi animovanymi roboty nemuze fungovat chemie, puste si Wall-eho. Nejen, ze vam dokaze, ze jeho srdce neni z plechu, ale zaroven se vam dostane prijemneho humoru, elegance a vtipu.

Miss Potter (2006)

Na chvili jsem se i ja ocitla mezi kralicky a husami, unesena do sveta Beatrix Potter. Mezi Renee a Ewanem to (jako vzdy) funguje a ja jsem dostala jeste vic, nez jsem ocekavala. Druhy den jsem si tenhle klenot pustila znovu.