Ohnivá liška (1982)

Slušný akční thriller s CE,který svého pilota s noční můrou,hraje tak,jak se mi to líbí.Scény s MIG 32 jsou už na dnešní dobu trochu směšné a chvílemi jsem si připadal jako ve Star Wars.Kinopremiéra: 2.místo s tržbou $8,152,948,první byl E.T.: The Extra-Terrestrial.

Bojové nasazení (1986)

Film je hodně povedený až do momentu,kdy se příběh stěhuje na Grenadu a začíná skutečný boj.Najednou jako bych koukal na úplně jiný film,protože bojové nasazení vypadá velice směšně a celý film to dost shazuje.65%.Při premiéře v kinech obsadil 2.místo s tržbou $8,100,840 těsně za Star Trekem IV.

Pavouci z vesmíru (2010)

Vzhledem k rozpočtu se nedá s hodnocením klesnout pod tři hvězdy.Dialogy a scénář jsou sice debilní,ale díky akci se nenudíte a s mírným pousmání se dokoukáte konce.50%.V žebříčku návštěvnosti obsadil při premiéře slušné 4.místo s výdělkem $11,692,415 a film byl tak v podstatě zaplacen.

Delta Force (1986)

V roce svého vzniku to možná mohl být slavný akční film,ale 30 let od premiéry je to jen úsměvná akční slátanina,kterou nedokázal zachránit,ani Chuck Norris,ba ani Lee Marvin.Premiéra: February 14-17, 1986,$5,959,505 hráno v 1,720 kinech.30%.

Železný orel 4 (1995)

Poslední díl akční série už není tak zábavný,jak jeho předchůdci.Návrat "mrtvoly" na tom nic nezmění.Furie se loučí a buď me za to vděčni.Překvapení je výhra práškovacího letadla nad stíhačkou.5%.

Železný orel 3 (1992)

Tak třetí díl této série je jednoznačně nejzábavnější(nejakčnější),se slušným hereckým obsazením.Hlavně sexy kulturistka Rachel McLisch by utáhla i samostatný film.Při premiéře v kinech dosáhl na slušné 11.místo(v konkurenci třetích dílů Vetřelce,Smrtonosné zbraně nebo Základního instinktu) s výdělkem 942 814 USD.50%.

Železný orel 2 (1988)

Film o příkladném americko-sovětském přátelství,který je mnohem akčnější(tedy i zábavnější),než první díl.Při uvedení v kinech to dotáhl až na 3.místo v návštěvnosti,ale na panenku Chuckie tehdy nestačil.30%.

Ocelový orel (1986)

30 let od premiéry film překvapil obsazením D.Sucheta do role ministra obrany,který to na konci po zásluze koupí a zjištěním,že v době premiéry byl film na 1.místě návštěvnosti v amerických kinech.25%.

Mandragora (1997)

Po 19 letech od premiéry jsem si pustil tenhle na svou dobu "syrový a realistický film z prostředí chlapecké prostituce".Jediné plus vidím pouze za herecký výkon Čáslavky a snahu režiséra Grodeckého tohle natočit.30%.