Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Dokumentární
  • Komedie
  • Drama
  • Krimi

Recenze (142)

plakát

České fotbalové legendy (2021) (TV seriál) 

Hezká vzpomínka na tyhle skvělé časy, které už náš fotbal nikdy nezažije. Chyběl tam jen Pavel Nedvěd, nejlepší z nejlepších ...

plakát

24 hodin - Série 7 (2009) (série) 

Když jsem viděl ten první díl, tak jsem neměl chuť dále sledovat. Rozpuštěná CTU a nové nesympatické ksichty. Po přečtení zdejších komentářů jsem tomu dal šanci a není důvod litovat. I sedmá sezóna je nadprůměrně akční. Scénář už taková hitparáda není. I to, že teroristi mají uvnitř CTU svého člověka už je ohraná písnička. Tony zklamal, ale byl to vždy můj oblíbenec, takže jsem jej rád zase viděl.

plakát

Zákon Helena (2016) 

Od dokumentu jsem čekal více vyprávění z vyšetřování, prostě znát fakta a nejaké ty autentické záběry. Ale asi jen často čumím na Netflix. Otázky mnohdy vyloženě stupidní, Petra Nesvačilová působila dojmem, že sama neví na co se ptát. A ten Kája z Chebu mega sympaťák, ten nikomu ublížit nemohl :-)

plakát

Superšéf 24 hodin do pekla a zpět (2020) (TV pořad) 

Do jaké míry je vše nahrané a domluvené nevím, ale když pominu to divadlo v úvodu, tak je to důstojné pokračování Ano, šéfe. Stejní lidé děají stejné chyby a působí to stejně zoufale zpočátku. Zdenda je sympaťák, mám ho rád a jsem rád za jeho návrat před kamery - byť jen na 4 díly, ale tohle nijak nezklamalo.

plakát

Mesiáš (2020) (TV seriál) 

Uplně o ničem. Podle popisku jsem od toho čekal něco na způsob svého oblíbeného Homeland , ale skutečnost je úplně jiná.

plakát

Survivor: Island of the Idols (2019) (TV pořad) 

Tahle série je nejspíš výběr toho, co neprošlo přes casting za posledních několik let. Jsem velký fanoušek pořadu a dosud mi nevadily všechny ty nové prvky hry, ale tohle je teda silnej lógr. Jsem moc zvědav, co se z tohohle může vyklubat, ale samotní hráči působí strašně zoufale a chybí tomu nějaká výrazná postava, kterou by si člověk oblíbil. Zkrátka tohle je asi první série, kde člověk nenalezne svého oblíbence, kterému by fandil.A první díl byl snad nejstupidnější v hostorii tohohle pořadu ....

plakát

John Oliver: Co týden dal a vzal (2014) (TV pořad) 

S Trumpem má tento pořád úplně jiný grády a rozměr. Podobný pořad by našel uplatnění i tady u nás v ČR ...

plakát

6 underground: Tajné operace (2019) odpad!

Film mimo všechny kategorie. Nejvíc efektů, nejvíc střihů a akční scény vám nejvíc vypláchnou mozek. Tomuhle mučení už chyběla jen trnová koruna. Kdo zvládne déle než hodinu, má můj hluboký respekt.

plakát

Svět drog: omamné příběhy (2019) (TV seriál) 

Úplně stejně natočené jako DOPE 2017 , oproti Dope ale takové strohé. Dope se vyvíjel v čase a poukazoval nejen na život vařičů, dealerů a kartelů, ale taky na aktuální trendy, především postupně se zvyšující poptávku a produkci Fentanylu. Kdežto tohle je jen takový obecný dokument z prostředí drogových dealerů. Ale prostě mě tyhle dokumenty baví, takže to mám za čtyři hvězdy.

Ovládací panel
4 body

Reklama

Reklama