Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Po 15 častiach veľké sklamanie. Sem tam nejaká dobra zápletka, no väčšinou len obyčajná "telenovela" s preafektovaným americkým humorom. Možno časom zmením hodnotenie, no budem sa musieť prinútiť pozerať to ďalej.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Mne to pripadá ako by som pozeral film Tarzan, ale to co vytvoril reziser s hviezdnym obsadenim je nieco neuveritelne... Nechcem byt zaujaty, no Tom Hardy Dicapriovi nielenze sekunduje, ale ho miestami az svojim vykonom prevysuje... Jedina chybicka krasy dlzka filmu, no i tak u mna 95%..

Muž z oceli (2013)

Prvu hodinu som v mysli hladal hlavnemu hrdinovi zdatneho protivnika a strasne mi to vadilo. Dalsou vecou co mi vadilo bolo zbytocne natahovanie casu filmu. Vizualne vyborne no vsetko na ukor deja... Hodnotenie trosku nad priemer 60%...

Dark Touch (2013)

Pekný námet, no len v prvej hodine filmu. Potom sa dej a samotná atmosféra úplne stráca. Práve posledná polhodinka ubrala z môjho hodnotenia minimálne 2°. Myslím, že si to celkovo zaslúži 30%.

Jeff, který žije s mámou (2011)

Keď sa ma niekto spýta, že o čom tento film je, nedokážem mu odpovedať. Nehovorím, že je to otrasné, no niečo tomu filmu chýba a ani tak v hercoch to nebude. Pre tých, ktorí radi zaspávajú pri filme je to originál..

Vina (2010)

2* tomu uplne zodpoveda a to iba za zaujimavy zaciatok. Potom dej upada do podpriemeru vratane "akoze" velkolepeho konca..

Thor (2011)

Film, ktorý po hodine sledovania vôbec nezaujme si nič ako 1* nezaslúži.

Chatroom (2010)

Samotný film aký taký nápad má len by nebolo na škodu trosku sa s tým pohrať. Minimálne by som aspoň z časti hľadal príčinu nečakaného odchodu otca od malého chlapca. Inak veľmi dobré spracovanie virtuálneho a reálneho sveta. Film ma celkom zaujal, len proste niečo v tomto filme chýba.