Million Dollar Baby (2004)

Tak tohle je vskutku dílo!. ze začátku to vypadá jako další ,,trapárna" z boxové scény,kdy ignorující trenér začne trénovat amatéra,jedou na mistrovství a vy očekáváte,jak se hrdinka bude bít,bude dostávat,pak se ale zvedne a rozkope černošče hubu,pojede domu s pásem,urovná si vztahy s rodinkou,každý měsíc bude dávat příspěvky na ,,šéfovu" tělocvičnu,dál se bude věnovat boxu,ale už jen tak povrchově a bude žít šťastně až do smrti.Chyba lávky! Tak emocionální zážitek jsem už dlouho nezažila,musí to vyvolat city i v tom nejchladnějším člověku.Skvělý námět,herecké výkony,hudba,srdceryvný závěr,prostě všechno,co by měl dobrý a hlavně kvalitní film mít.Právem dávám 5* a vřele doporučuji.

Wanted (2008)

Tak když se povznesete nad tím,jak moc absurdní to je,přišlo mi to vcelku jako fajn akčňák.Nejvíc mi však krev pije scéna,kdy probíhá honička mezi Angelinou Jolie a Thomas Kretschmannem,přičemž Angelina si to jede v dokonalém žihadle Dodge a Thomas jede v dodávce se žrádlem pro psy a kočky (?) a fascinující vskutku je,že i přes tento ,,malý" rozdíl celou dobu jedou relativně stejnou rychlostí,,kéž by sem měla taky takovou dodávku. Jinak co se hereckého obsazení a námětu týče,není co vytknout. 4*

Paranormal Activity 3 (2011)

Teď jsem se vrátila z kina a verdikt? byla jsem doslova pos*aná strachy!. Co se lekaček týče,fungují zde opravdu skvěle má to hlavu i patu a ty dvě malé holčičky jsou vskutku děsivé. Nicméně už při prvním pohledu na jejich babičku mě napadlo,že v tom nebude zas tak nevinně ;) Je to horor,který si zakládá na logice a na lekačkách.V tomto díle se to daří nejlépe z celé série.Opravdu mě to bavilo,nicméně je to film,který ve vás nezanechá nic..přijdete domu a prostě NIC nebojíte se a na paranormal activity si už nevzpomenete..,co mě však nejvíce zklamalo,bylo že polovina scén,které jsou v traileru ve filmu vůbec nejsou 3*

Svítání (2009)

Svítání je velice netypický film.Je to nové a neokoukané.Skvělý filtr,masky,volba herců i pointa samotná není špatná.Napětí funguje (alespoň u mě) skvěle a co se těch morbidních scén týče,rozhodně jsou uspokojující.Zkrátka a dobře..skvělý film na tyto pochmurné večery ;-) 4*

Česko Slovensko má talent 2 (2011) (pořad)

Porota se zvedá téměř při každém ucházejícím výkonu,dál se pouštějí i lidi,kteří nemají talent ani na uvaření kafe,Bílá pořád řve jak pavián,jisté paní je řečeno že zpívá líp než M.Jackson..............Jediné co je na tom dobré je moderátorská dvojice.

Krev Borgiů (2006)

Vzestup a moc jednoho z nejmocnějších španělských rodů shrnutý do dvou hodin.Určitě je to velice kvalitní film,pojednávající o intrikách a problémech rodiny Borgiů.Místy je to však poněkud nevhodně zpracováno.Za podotknutí zajisté stojí i výběr herců,který je vynikající i když do role papeže Alexandra VI. Bych obsadila někoho jiného.Kostýmy jsou výstižné a drží se dobové módy.celkový dojem : 80%

Titanic II (2010) odpad!

Povězte mi Pane Shane.To jste si opravdu myslel,že překonáte Cameronův Titanic,nebo je jen vaše tvůrčí schopnost tak nízká ?. NIKDY,NIKDO nemůže natočit adaptaci Titanicu tak,aby předčila originál.Navíc to ani na Titanic nijak nenavazuje.Tohle je otřesné a oběti Titanicu se musejí obracet v hrobě. VŘELE NEDOPORUČUJI. 0%

Katka (2009)

Skvěle zpracovaný dokumentární film,ukazující deformaci dívky drogami. Ze začátku je vám hlavní představitelky líto a nejraději byste jí pomohli,postupem času sympatie však opadají a vy máte na hlavní ,,hrdinku" spíše vztek.Drogy jsou prostě svinstvo a takovýhle osud může potkat každého,kdo s nimi začne.4*

Dům (2011)

o ničem..

Jsem číslo čtyři (2011)

vskutku nemám ráda Sci-Fi filmy,ale jelikož zde hraje můj oblíbenec Timothy olyphant musela jsem si to prostě pustit.A vida,ono to nakonec nebylo tak hrozné,jak jsem očekávala.Sice ničím nepřekvapí a prakticky vše je prozrazeno již v traileru,ale i přes to nenudí.4*