28 týdnů poté (2007)

Vynikající pokračování hororu 28 dní poté, kdo viděl první díl, určo by neměl druhý díl vynechat...

Doom (2005)

Ve Zkratce: Nejhorší film, kde hraje The Rock :-( i proto jen 35% za The Rocka a interiér, jenž vypadá k světu na Marsu.

Serenity (2005)

Vynikající filmové zakončení vyjímečného scifi seriálu..... Avšak kdo neviděl seriál, tak nedoporučuji koukat, protože to vůbec nepochopí bohužel :-(

Captain America: První Avenger (2011)

Zábavné a to nejen díky opět vynikajícímu hereckému výkonu hlavního záporáka Hugo Weaving, ale především i proto, že tento film si na nic nehraje, a rád si i sám, ze sebe umí udělat srandu. Vynikající konverze jednoho z nejlepších komiksových hrdinů z produkce Marvel na Filmová plátna, jen příště by to chtělo trochu chytřejší zápletku, ale i tak 80% a nápad s Hi Hydra, ten mě dostal ;-)

Mortal Kombat: Rebirth (2010)

zde za 8 minut takový příběh co se nevejde do 5 průměrných celovečerních filmů dohromady... naprostá dokonalost v žánru mortal kombat...

Správci osudu (2011)

Dobrý nápad, ale namísto pohrání si s myšlenkou správců osudů do podrobna, jde jen o lehké nastíněné a pak už jen hloupou romantiku z produkce Holywoodu i proto jen 45%

Blood and Bone (2009)

o co horší scénář, o to lepší akční scény... aneb první film který se vyrovnal kvalitou soubujů sérii Undisputed i proto 75%

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Originální a příběh opravdu plný zvratů, které jsem opravdu nečekal, aneb do poslední chvíle envíte jak to skončí i proto 75%.

Pavouci z vesmíru (2010)

3 hvězdičky za opravdu velice ujetý konec, aneb logika v tomto filmu asi je až na posledním místě, jinak si nedokážu vysvětlit zápletku o emzácích, co namísto toho aby si podrobili naší zemi a nebo vyčerpali přírodní zdroje naší Země, tak nás vysávají aby nám pak pěkně vybrali mozek spolu s míchou a dodali nás do jejich těl :-D mno kdo tohle vymýšlel :-D ale závěr a efekty s tak malým rozpočtem mě mile překvapili i proto 60%