Noddy (2001) (seriál)

pre špuntov je to určite príjemne učenie základov Angličtiny

Zvědavý George (2006) (seriál)

no čo povedať, pár krát som to s malou neterkou pozeral a nebolo to až tak zlé :D :)

T-Rex Express (2009) (seriál)

MISS Slovensko 2013 (2013) (pořad)

Budem asi prvý čo to tu ohodnotí viac ako 2*, ale najprv k samotnému programu, no áno je to vlastné také vystavovanie sa báb na trhu, no čo idú tam dobrovoľne a nič zlého sa tam zas až tak nedeje, trošku sa povrtia v plavkách a v spodnom prádle a to je tak všetko, ako keby ste sa radi nepozreli, mi to príde. Navyše sa mi páčilo že tam hral počas promenády v plavkách skupina Lucie, za to fakt ďakujem, no potom to posrali tým Rytmusom a pastelkami ... ale na to že to bolo na Jojke to bolo dobré a dokonca ani Mareš nebol tak zlý

Mezi řádky (2007)

Ak sa chce tak sa dá pomôcť ... pani učiteľka to dokázala ... síce som od filmu čakal viac ale pridal som hviezdu navyše za Hillary

Pusinky (2007)

najprv som dal za tri ale nakoniec som to prehodnotil, film sám o sebe by nebol zlý ale hral sa na dačo iné ako to bolo v pláne lebo neverím že toto bol zámer tvorcov ... buď idem preč s tromi naozajstnými kamarátmi alebo nie ... nie toto nie toto

Pokoj 1408 (2007)

no len škoda že som filmu nepochopil :D

Proboha! (2008) odpad!

Takto to dopadne keď si človek čo si svoju impotenciu a komplexy z malého vtáka lieči tým, že urobí dokument o hovne ...

Sedmero krkavců (1993) (TV film)

Spomínam na časy keď som to videl prvý krát , možno dnes by ma to nebavilo ale vtedy to bolo dobré a aj dnes si vždy spomeniem na obdobie sviatkov :)