Na vlásku (2010)

Teda byl jsem dosti zklamán, řekl jsem si 239. nejoblíbenější film, že to bude odvaz. Bohužel jsem byl na omylu. Příběh se za celou dobu vůbec nerozjel, chvílema mi to přišlo dosti brutální a ptal jsem se sám sebe jestli je to vůbec pro malé děti.. Dal bych 1 hvězdu, ale to bych byl nefér, řekl bych že je to taková lehce podrůměrná pohádka. Představa, že bych tuto pohádku měl vidět ještě jednou mě dosti děsí...

Sám doma (1990)

Tento film je pro mě taková srdeční záležitost. Pamatuji časy kdy ho dávali (tuším že na nově) 24.12, od té doby tento film mám s Vánoci velmi spjatý. Dávám 5 hvězdiček, protože tento snímek snad neomrzí.

TRON: Legacy 3D (2010) odpad!

Na tento film mě dotáhl jeden z mých kámošů s příslibem, že to bude opravdu "bomba". Měl pravdu, pokud myslel "bombou" opravdu trapný a nedomyšlený film. OK efekty jsou sice good, ale scénář je uplně na nic. Ty dvě hodiny tohodle "super" filmu byly opravdu utrpení, ale lupen do kina mě stál docela dost peněz tak jsem prostě vydržel dokonce. Dávám odpad! protože mě tento žánr vůbec ale opravdu vůbec neoslovil, sice můj kámoš byl značně potěšení, já jsem byl dosti zklamaný..

Benga v záloze (2010)

No toto, to je fakt shit.. Na tento film jsem se těšil hlavně kvůli kombinace Samuela Jacksona a Dwayne Johnsona. Dočkal jsem se jich, ale po pár minutách tyto role byli zcela vyřazeny z filmu což mě moc nepotěšilo. Komedie se tomu opravdu říkat nedá, je to dost trapné. Tento film doporučuji pokud máte v sobě pár panáků něčeho tvrdšího, to se tomu i možná zasmějete.. Dávám hvězdičku, ale mám sto chutí dát odpad! Edit: Po druhém zhlédnutí musím přehodnotit svoje hodnocení z 1 na 3 hvězdy. Uznávám, že to je opravdu trapný film, ale zase v porovnání s tím co dost často v TV dávaj takový průměr.. 50%

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

No celkem průměrný film. Čekal jsem něco více, protože mě hodně lidí říkalo že ten konec je opravdu super. Bohužel jsem byl celkem zklamán. Autoři ten konec moc zkrátili, ta poslední bitva s Voldemortem mohla být o něco víc. Akce v celém filmu nechyběla, ale konec byl lehce předvídatelnej. Záběr po 19 letech to teda jak se říká "pohřbil", nevěděl jsem jestli se tomu mám smát nebo brečet. Každopádně 3 hvězdičky si zaslouží..

Auta (2006)

Myslím, že dost povedený snímek. Dle mého je to jeden z nejlepších animáků, který jsem kdy viděl. Film nemá snad jedinou chybu. A je to zábavný jak pro dospělé, tak i pro děti.