Zpátky do ringu (2013)

Kevin Hart,celezle,Sly klasicky neherec,ale dokaze si zo seba robit srandu (masiarstvo),Bobby fajn,Kim snad nestarne,Alan Arkin vtipny,celkovo mila jednohubka o dvoch legendach.Za 3.

47 róninů (2013)

Priklanam sa k silnejsim 2*.Nebolo to take zle ,ale horsie ,ako som dufal,ze bude.Anglicky hovoriacich japoncov by som este odpustil,len to bolo vsetko take,neviem,akoby netocene s respektom k latke,ktorej sa film venoval.Skoda.

The Corner (2000) (seriál)

Predchodca jedneho z mojich najoblubenejsich serialov The Wire so skvelymi hercami,ktory som zhltol ako ryba navyjak.Zaver poslednej casti bol presne taky,aky si fanusik filmu ako takeho moze priat -silny.Skvela Khandi Alexander,ktora ma predtym silno zaujala v Treme,ako aj ostatni herci,realisticke,drsne,true story ako ma byt.Opat tlieskam David Simon...

Já, Frankenstein (2014)

Nepamatam sa,za posledne roky,kedy by som film vzdal,bol ako fanusik filmu ponizeny,pohrdal vsetkym,co sa vo filme dialo a hanbil sa za to,ze to nedokazem ani pozerat.Po necelej polke som to vzdal a nikdy sa k tejto hroze nevratim.Nikdy!

Gran Torino (2008)

Stopercentny Clint,rezia,jeho postava,neskutocne zahrate,mile,krute,smutne,vtipne,drsne,absolutorium najvyssieho stupna.Zakazdym ma ten film viac dostane.Yum Yum,Click Clack,Ding Dong and Charlie Chan.

Seconds Apart (2011)

Celkom mile prekvapenie,cakal som milionkrat ohrany pribeh otravnych spratkov a v podstate som dostal celkom zaujimavy,len tisickrat ohrany pribeh s dobrymi napadmi,chuva,rodicia,zistenie Orlanda ku koncu...Nic menej,nic viac,pacil sa mi kamerovy filter,za 3.

Gravitace (2013)

A taky ze to lituji...Nechal som si uniknut asi najvacsi klenot velkeho platna..Byt tam,je to za 5*...Sandra skvela,atmosfera vyborna,vizual nadherny, dokonca som sa raz silno zlakol,kedze som to v tom tichu necakal.Tie ulomky sa tam objavili 3x za sebou,som rozmyslal,ci by to bolo fyzicky mozne v nekonecnom vesmire,aby sa prave presne stretli s hl. postavami,ale jednoducho nad takymi vecami netreba rozmyslat a uzivat si obrazy a film.V KINE! PS: Beriem spat,ved preto si nastavovali 90 minut :)

Don Jon (2013)

Ten film je tak pravda,az to desi :D Ten Josephov alfa pohlad mi liezol spociatku na nervy,ale zvyk je zelezna kosela,tak ako jeho zvyky.Scarlett krasna,Julianne mi nikdy nesmakovala ako zensky objekt,ale je to vyborna herecka.Silne 3...Taliansky foter top..:) Ako reziser Joseph debutoval s velkou ctou...

Klondike (2014) (seriál)

Konecne putavy dobrodruzny film,ktory ma nepustil od zaciatku do konca,znovu klobuk dolu pred hercami ,ktori dokazu obetovat svoje pohodlie a dat sa na tak narocne hranie v tak drsnom prostredi.Nevedel som o miniserii Klondike nic ,o to viac potesil.