Pí a jeho život (2012)

Mmm.Nejako nvm ,co k tomuto filmu napisat.Ublizili mi nejake triky,napr. ten s occtopusom ;D Obcasne velmi pekny vizual.mm. aa nedojalo.Nvm.Necham to tak.Momentalne nemam pocit,zeby som si film v buducnosti pozrel. Necham to ulezat.3*

Dluh (2010)

Dlho mnou opominany film.Praskol som do toho a aha ho.Vyborny spionazny film,ako nizsie spomina POMO,ten koniec ,uff,ale celkovo napinavy film s vybornymi hercami a Jessicou.Z nej bude velka herecka.

Let (2012)

Lincoln-a som este nevidel,ale Denzelov vykon bude tazke prekonat.Vzdy to bol pan herec a potvrdzuje to aj v tomto pripade.Ukradol si film pre seba a to sa nerobi,ked chce film ziskat oskara :) A Kelly Reilly nie je Jessica Chastain? :)

Casino Jack (2010)

A tak cakal som klokana Jacka v kasine s voskovym Spacey-m a dostal som slusnu lobisticku lekciu s dobre hrajucim Spacey-m.Barry Pepper hral sice hrozne a tie citacie z oblubenych filmov si mohli odpustit,i keby to tak v reale bolo a aj ten komedialny nadych moc nemusim,ale celkovo som sklamany vobec nebol.Doslo aj na akesi fake Casino a zas som historicky o nieco mudrejsi.Takze s kludnym svedomim davam silnejsie 3.

Argo (2012)

Z oskarovych nominacii som videl zatial len 2 filmy a Django je mojou srdcovkou.Argo je dobovo velmi presvedcivo stvarneny,dobre sa na neho pozera a clovek veri,ze to tak ozaj mohlo byt.Avsak ci si ozaj zasluzil film sosku, nech je moj subjektivny nazor akokolvek irelevantny,dokaze asi cas.Alebo z mojej strany zhliadnutie zvysku nominovanych.Takto pre mna za slabsie 4*.

Samá chvála (2004)

Zaverecne finale rozlucky bolo ohromne :)

Útěk z MS-1 (2012)

Ou,tak toto bolo zle.Od sceny s jednokolesovou motorkou som vedel,ze bude zle.Potom nastupili trapne hlasky zle hrajuceho Guy Pearce-a,popr. ,,poslednoskautovske,, ked toto vyjde, obleciem si ruzove pancuchy ci co ,jedna z najhorsich hereciek ever Maggie Grace tomu takisto nepomohla,caste wtf momenty nezachranila ani 1 celkom slusna Bessonovska bojova scena.2,5* je odo mna viac nez si film zasluzi.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

No,tak nema to atmosferu LOTR-ov,dobre.Je to tak trosku vyumelkovane,ale koniec koncov som mal po zaverecnych titulkoch usmev na tvari z ,,pokracovania,, mojej oblubenej serie,z ktorej ma najviac oslovili dwarf singing,ci trolia jaskyna,najmenej asi nechutny inteligentny troli kráľ,potesil Glum,Galadriel a camea,hudba a celkovo este lepsie efekty a zvuk.Nic viac,nic menej.4*

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Velke prekvapenie.Prva seria zabavna,druha panoptikalne skvela,sice ku koncu mierne straca dych,ale aj tak sa jedna o herecky skvelo zahraty serial. Vyzdvihol by som postavy Jessicy Lange,Zachary Quinta,Jamesa ,,Hans,, Cromwella,ci Iana McShane-a.PS (pozor spoiler): I ked tych zelenych muzickov si mohli odpustit :)