Zhasni a zemřeš (2016)

Divím se že to má tolik procent. Upřímně najít dnes kvalitní horor je nadlidský úkol. Ještě že tady máme Jamese Wana, který občas zazáří.

Osm hrozných (2015)

Prásk prásk prásk, jatka na zemi! Smekám klobouček pane Tarantino. Tenhle styl je přesně můj šálek čaje.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Komediant na prvním místě.

Mrazík (1964)

Vánoční topovka :) Pro Ruské tvůrce bych řekl veliký úspěch.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Dětská srdcovka :)

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Mrzí mě, že jsem tento film neviděl na plátně. Určitě by to byl ještě větší zážitek, než z televize. Realisticky zobrazovaná tehdejší doba mě dostala do kolen a po celou dobu sledováni jsem měl husí kůži a bušilo mi srdce. Ne nadarmo patří pan Spielberg mezi ty nejlepší a nejpopulárnější režiséry.

V zajetí démonů (2013)

Jeden z nejděsivějších hororů co jsem kdy zatím viděl ... :) Good Job James Wan

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Mám rád brněnské herce, protože v sobě mají humor,který jen tak nějaký pražský herec nemá. Je pravda že Tomáš Topfer a Ivan Trojan se mi velice líbí a vždycky budou mezi míma oblíbenýma :)

Trosečník (2000)

Film kde se skoro vůbec nemluví a přitom je to taková pecka (y) palec hore pro Roberta Zemeckise a samozřejmě i pro Toma Hankse

Velký šéf (1969)

Není co si rozmýšlet .......... Tento film je výborně natočený , má to nejlepší obsazení herců , které sem si kdy mohl přát . 2 nejlepší herci v té nejlepší komedii :)