• Krátkometrážní

Ópium: Egy elmebeteg nő naplója (2007)

Cvokhaus,který nemá daleko k SM salonu s vedením razícím módní trendy v tomto případě piercing mozku,potápění bez šnorchlu a v neposlední řadě simulace lidského hromosvodu skýtá domov jednomu přímo nadpozemskému stvoření je jím grafomanka Gizela ztotožnující čiré šílenství.Jednoho dne se v ústavu objeví nový doktor co rád žilama prožene nějaký ten kvalitní matroš a že ho tu je k mání dostatek. Pod vlivem omamných látek a okolností se mezi oběma vyvine velmi neobvyklý vztah. Ještě bych snad dodal,že Kirsti Stubø je naprosto pohlcující při každém detailu na její tvář a samozřejmě taky nahé tělo sem byl jako u vytržení ta ženská je absolutně zralá na to hrát do konce života už jenom samé vyšinuté holky.

Šest žen pro vraha (1964)

Bohužel tenhle film je už léty hodně vyčpělý nemá jiskru,náboj a napětí neobsahuje krásné ženy žádnou nahotu a o té špetce násilí se nemá cenu ani zmiňovat takže za zmínku stojí pouze kamera a barevné nasvícení.Zub času byl v tomto případě nemilosrdný.

Zrcadlivá kůže (1990)

No není krásně na tom vidlákově?Za benzín se v těchhle končinách neplatí, vraždy malých chlapců vás udržují v napětí,dětem se tady rozdávají harpuny,ale sou tu jen lány zlatavého obilí nikoliv laguny,pomyslíte si něco asi vïsí ve vzduchu když uvidíte explodovat ropuchu.Tu náhle otec vzplál jak papírový čert ne synku doba je zkurvená to není žert,šerif ač v minulosti pocuchán divou zvířenou nic netušíc prohledává chalupu roubenou nachází se další tělo něco by se stím už sakra dělat mělo, neděje se ovšem nic a je čím dál větší hic.A tak se pomatený klučina uchýlí ke konverzaci s mrtvým kojencem než aby klečel ruce obtočené růžencem inu takhle si tu ti podivínští buranové žijí a svým chováním si navzájem krev pijí.

Blízko od sebe (2013)

Po tom co v tomhle filmu udělali z Benedicta Cumberbatcha blekotajícího chudáka a z Ewana McGregora neschopného ňoumu sem si musel okamžitě spravit chuť dvěma díly Sherlocka a návdavkem sjet znovu celý Trainspotting.

Zardoz (1974)

Neskutečný záhul na zdravý rozum diváka. Šón klesl v mých očích z pozice agenta 007 a vždycky to bude už jen ten Brutál. Neuvěřitelně mě nasralo,že po slibném začátku film jako namydlený blesk zkouzl do těch nejhlubších nekontrolovatelných sraček.

Nahoru a dolů (2009) (seriál)

Zbožnuju toho sobeckého zmrda,vždycky mě výborně pobaví.

Nelítostný souboj (1995)

Vždy je dobré přihlížet když dvě herecké esa zkříží šavle.

Geunyeoreul midji maseyo (2004)

I na korejské poměry s přehledem ta nejubulenější limonáda co sem měl ve svém životě možnost vidět.

Gad Elmaleh : L'autre c'est moi (2005) (divadelní záznam)

Ou máj gád nechápu proč sou tady všichni z toho hyperaktivního pitvořícího se vola tak odvázaní dával sem mu šanci hodinu a byl nesmírně trpělivý zbytek už sem jel rychlo posuvem a změna k lepšímu nenastala jedna hvězda právě za úvodní ou máj gad.

Konflikt (1983)

Rozhořel se konflikt,vzplály boje a z obyčejné sirkovraždy je rázem spalující sirkocida.Inu zde se potvrzuje známá pravda, kterou všichni občané Sušic určitě dobře znají kdo si hraje s ohněm ten se nepochybně také spálí.