• Krátkometrážní

Psí dny (2001)

La Cucaracha!!! Jedno je jisté Rakousko má nejotravnější stopařku pod sluncem.

Redline (2009)

Hyprsupríbrmegakůl.

Re-Play (2009) (pořad)

Alžběta je prostě kočka.

Rick a Morty (2013) (seriál)

Pandimenzionální tripy,neprobádané galaxie,toulky jinými realitami,mutace ,kletby, negace a především nehorázná prča to vše lze zažít po boku ztřeštěného samozvaného vědce Ricka a jeho přitroublého vnuka Mortyho. Jo abych nezapomněl „Mám to v píči!“ je moje nová hláška!

Rok Draka (1985)

Mickey Rourke si zde střihnul roli drsného policejního kapitána Stanley Whitea,který si servítky rozhodně nebere kam šlápne tam sto roků tráva neroste co na tom,že se okolo něho kupí těla on si jde tvrdě za svým. No jo když on ty žluťáky tak nesnáší ,ale rozdat si to s rozkošnou asijskou samičkou od televize to už mu proti srsti není.Nic zásadního tomu nechybí prostě oldschool zábava jak se patří.

Romeo krvácí (1993)

Není možná tentokrát to není pan dokonalý Gary Oldman,který táhne celý film nýbrž šílená všeho schopná psycho bitch Lena Olin. Celý film je tak nějak nepříjemně utahaný, forma vypravěče v pozadí spíš nudí,ale jakmile příjde na řadu akce hned se to zlepší o 100% všude hafo krve a tak to má být + hvězda navíc za nezapomenutelnou car escape scénu.

Secret Machine (2009)

Tak ta experimentátorka byla teda pěkné kvítko myslím,že děvčica bude na do smrti nesnášet doktory byla vyšetřená tak jak kdyby se jí ujal sám Josef Mengele.

Skutečný genius (1985)

Tak to byla klas(a), tolik pražené turkyně pohromadě sem eště neviděl to by jistojistě vzalo vítr z plachet dokonce i kukuřičným dětem.

Sladký život kurev (2011)

Inu jiný kraj jiný mrav. Rozmazlené Thajské čubky,kterým není nic dost dobré, živořící socky z Bangladéže peroucí se o každého zákazníka a Mexické štětky na cracku. Vyberte si co je vašemu srdci milé. Thajky byli sice hezké ale moc bych se nad nima nerozplýval bůh ví,která z nich má malé tajemství v podobě obřího čuráka.Holky z Bangladéže byli spíš k politování škemrající o prachy zabalené furt v těch jejich prostěradlech pánové holt prostě kupovali zajíce v pytli.A Mexičanky to už je kapitola sama o sobě zfetované a ožralé trosky,které se jako jediné obnažovali,ale bylo to spíš na škodu bandu hnusnějších kurev sem jaktěživ neviděl na druhou stránku byli alespoň zábavné, historky o mrdce a kostce ledu ve špinavé řiti mě dokonale pobavili slovo mexikunda ze seriálu tráva hned dostává nový rozměr.

Slídil (2014)

Cynický,chladný,vypočítavý jdoucí si tvrdě za svým tak přesně takový je Lou Bloom.Prakticky bez výhrad pro mě nejlepší role Jaka Gyllenhaala téměř raketový vzestup od dob zaprděného princátka perského. Jen tak dál a bude z tebe jednou král.