• Krátkometrážní

Šest žen pro vraha (1964)

Bohužel tenhle film je už léty hodně vyčpělý nemá jiskru,náboj a napětí neobsahuje krásné ženy žádnou nahotu a o té špetce násilí se nemá cenu ani zmiňovat takže za zmínku stojí pouze kamera a barevné nasvícení.Zub času byl v tomto případě nemilosrdný.

Štvanci (1979)

Zcela bez debat bez Malcolma McDowella by film byl dalším tuctovým snímkem jeho postava je zahrána bezchybně jinak na filmu mě vadila scéna s vybuchujícím vlakem ta mě přišla vysloveně trapná a škoda toho konce mělo to dopadnout tak jak si to představoval kapitán von Berkow z gestapa to bych dal možná ještě hvězdu navrch a jen tak mimoděk po shlédnutí filmu mě přišlo na mysl jak by asi vypadal Herr Flick z Haló Haló v podání Malcolma McDowella.

Tábor tygrů (2000)

Příběh čety,která v předpeklí zvaném Tigerland podstupuje tvrdý výcvik a připravuje se na první nasazení ve Vietnamu je hereckým koncertem excelentního Colina Farrella v roli vojína Bozze a Shea Whighama hrajícího vojína Wilsona jeho zapřísáhlého odpůrce i ostatní herci podali uspokojivý výkon silně podtržený kvalitním českým dabingem,ale tahle ústřední dvojka podala opravdu výkon hodný tygra.Budiž jim tedy uděleno pět hvězd.

Ted Bundy (2002)

Pánové prdel plná vaty!

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Kdyby tuhle bandu pedofilů potkal starý dobrý Muf tak by jim dal určitě po hubě jo vlastně on nemá ruky. Jů a Hele seřežte je na hromadu!!!

Terapie láskou (2012)

Tak tohle šlo úplně mimo mě zase jednou sem se nechal nachytat vysokým hodnocením po tom kýblu nudy co sem byl nucen snést si budu léčit opruzeniny ještě hodně dlouho prostě celý film byl na pytel (igelitový).

The ABCs of Death (2012)

Ale jo vybral sem si v té kupě balastu to svoje a to se cení Young buck a XXL byli bez debat nejlepšími dílky téhle krvavé skládačky velmi příjemně mě také překvapili zejména povídky z asijské produkce takže sečteno podtrženo převladá nadšení z těch podařených kousků.

The Blaster (2014) (amatérský film)

NEDOSEREŠ!!!

The Frame (2014)

Člověk se už od začátku musí brodit metrama sraček v hávu levných jihoamerických telenovel aby v očekávání rádoby šokantího rozuzlení dostal hovnem do xichtu. Scénáristické peklo to nepochybně.Jedna hvězda za ......počkat............jóóó za tu vytlemenou recepční ta jediná si tu roli uměla užít.