• Krátkometrážní

The Human Centipede III (Final Sequence) (2015)

Tož totok Tomíku kurva nééé tos posral beru galon ohnivé vody a s okamžitou platností volám Bobbymu Sixkillerovi,že má kontrakt na lidský totem neomezené výšky ze všech učinkujících ochotníků Eric Roberts jako šťastný výherce loterie dostává milost,ale jen tak tak.

Trigun: Rachot v Badlands (2010)

Mno jak bych to.....tenhle filmek je sešup od začátku až dokonce animace je jedním slovem skvostná ta atmosféra desperátů a lovců hlav je boží Vash opět srší vtipem a militantní kněz Wolfwood pálí na všecko co se pohne jako nefalšovaný dealer olova.K dokonalosti chyběl už jenom kousek a to nějaký vybroušenější příběh,ale to se dá sympaťákovi jakým Vash the Stampéde bezeslova je s klidem odpustit takže ruku na srdce můžete si tu podívanou nechat ujít? Já myslím , že už kvůli Vashovi do toho děte!

Unaveni sluncem (1994)

Ač minimalistické tak kurva krutě krásné.A malá Naďa ta byla k sežrání jedna z nejlepších dětských hereček co sem měl tu čest vidět nebýt rozpačitého začátku dávám plný počet.

U strážnýho anděla (2014)

Průřez neurčitou životní etapou pana Jiřího marně bojujícího s démonem alkoholem nad,kterým ne a ne zvítězit. I takhle by se to dalo napsat slušně jenže některé výjevy z tohohle chlastového dýchánku sou tak obludné,že by člověka ihned přešla chuť na ten decák řepovice říznutý zelenou co před sebe s těmi nejlepšími úmysly jen před pár chvilkama postavil. Sledovat osudy Jirky a jeho parťáků z odmašťovny je totiž stejně zdrcující jako kýbl denaturáku po ránu.Snad jen jedna rada pro koncové uživatele máte-li po včerejším násávání okno nebo ještě hůře výkladní skříň asi bude nejlepší jít se ztřískat znovu a v žádném případě neléčit kocovinu u tohohle filmu.

Vejdi do prázdna (2009)

Vizuální výplach protkaný více či méně zajímavými momenty s drogovou a sexuální tématikou kde vám nějaký příběh může být úplně ukradený a jednoznačně nejslabším článkem tohoto filmu(čti paskvilu) je ozvučení a stopáž .Velmi vyčerpávající zážitek.

Velká nádhera (2013)

Velká nádhera je převážně ódou na noční život v Římě.No krása nesmírná ...Velmi vkusné záběry,točené s citem v oku i srdci, které jsem doteď znal jen ze hry Assassins creed mi kazila přemíra filozofických a intelektuálních plků tamějších rádoby umělců a zpustlé smetánky.Sorrentino vypráví příběh o podzimu života jednoho stárnoucího seladona,který nad sebou odmítá zlomit onu pomyslnou hůl,kdyby ji tak radši zlomil o tu skoro mumii sestru Marii či pokryteckého kardinála s kulinářským syndromem.