• Krátkometrážní

Cena za lidskost (2011) (seriál)

O poznání horší remake britského stejnomeného seriálu herci mě opravdu byli nesympatičtí.

Clinical Sodomy (2012) (hudební videoklip) odpad!

Co se obsahu týče ten mě nikterak zvlášť nepobouřil takže tady nehodlám moralizovat,ale ten zbytek byl teda hnůj humpolácká animace začínajícího animátora prasofila a ještě horší hudba jestli se tomu teda dá tak říkat kapela a autor klipu by zasloužili aby je potkal stejný osud a pro zpestření by u toho nemělo chybět poslední cd Justina Biebra.

Den cvoka (2002)

Masterpiece kurvování hlavního hrdiny a modlitba poláka to sou dvě věci na ,které nikdy nezapomenu.

Den kobylek (1975)

Působivá přehlídka těch nejodpornějších lidských vlastností inu v Holywoodu umí panstvo od filmu řádně roztáčet nejen filmové kotouče a za všechnu tu nadutost je taky stihne spravedlivý trest.

Diet of Sex (2014)

Komedie?spíš kurevsky špatná kamasutra aspoň,že měla ta hnusná čůza pěkné kozy.A pokud vás to zajímá nepohonil sem a to je špatná vizitka pane režisére.

Dobrodružství Buckaroo Banzai napříč osmou dimenzí (1984) odpad!

Strašně moc sem tomu chtěl dát šanci už kvůli některým známým tvářím jenže tenhle film není béčko ba ani céčkem by se nedal nazvat je to čistokrevné Ž jako žumpa škoda i toho času co sem film přetáčel ruce pryč nebo vás vcucne osmá dimenze a vyplivne vaše zmučené ostatky unuděné k smrti.

Dokonalý smysl (2011)

Slyšet,že Greenovka je jenom pár uší a huba , prdel a piča to je k nezaplacení.Udělalo mě to takovou radost až sem se musel okamžitě zakousnout do kostky mýdla.

Dopperugengā (2003)

Opravdu velmi nevyvážený snímek první polovina je nemastná neslaná ,dělení obrazu nemá nějaký výrazný vliv na výslednou atmosféru takže mě to přišlo jako zbytečnost. Zlé dvojče bohužel nedostalo tolik prostoru kolik by zasluhovalo což je opravdu velká škoda proto také nemůžu jít s hodnocením víš i když bych opravdu chtěl.Co se týče druhé poloviny filmu to už je jiné kafe a závěrečná přetahovaná o doktorův vynález (vytuněnou kryplkáru s mechanickýma chapadlama) je vskutku prča s množstvím potrhlých situací,které pobaví.Tak ve výsledku bych teda dal do každého okénka jednu hvězdu aby tam to dělení obrazu aspoň k něčemu bylo.

Doroppu (2009)

Tak tohle nesahá Miikeho vranám ani po kotníky souboje sice nejsou úplně špatné ale ani neohromí co mi ovšem hodně kazilo zážitek byli především naprosto dementní dialogy .Kluci sice vypadali cool jenže to nemění nic na tom,že to byli strašní lůzři.

Dracula (1992)

Je mi záhadou jaktože jako milovníkovi filmů s upírskou tématikou mi dlouhá léta tato klasika unikala i na dneštní dobu dech beroucí efekty s pečlivým výběrem herců. Jako vždy úžasný Gary Oldman v roli démonického Draculy, Winona Ryder holka přímo k nakousnutí co si dá ráda sklenku Absinthu,Keanu Reeves jako odhodlaný mladíček jehož šedivění a pak opětovná černá kštice mi byla záhadou a v neposlední řadě Anthony Hopkins coby pološílený Abraham Van Helsing mě rozhodně nezklamali. Po přehršli dneštních upírských debilit určených teenagerům je to myslím příjemné šáhnutí do dob minulých. Kdybych to viděl v době svého vzniku tak bych si u toho možná i cvrknul.