• Krátkometrážní

eXistenZ (1999)

No to mě vyliž dírku na bioport velice zábavný film ,který mě strašně připomínal stylizací některou z lepších epizod krajních mezí ostatně ty sou taky kanadské.

Finisterrae (2010)

Dva vykuci v prostěradlech potulujíc se nádhernou přírodou na koni či kolečkovém křesle si sem tam pokecají s místní faunou jindy zase zastřelí hipísačku všude dýmu víc než na sparťanském stadionu a to všecko sem absolvoval abych viděl na konci pobíhat jelena po baráku. Pane Lecha ať vás za tohle štípne nakažená blecha a vy si dáte aspoň na jednu dekádu pauzu.

Forbidden Zone (1980)

Nutno sledovat pod vlivem pak je zážitek maximální!!!

Gad Elmaleh : L'autre c'est moi (2005) (divadelní záznam)

Ou máj gád nechápu proč sou tady všichni z toho hyperaktivního pitvořícího se vola tak odvázaní dával sem mu šanci hodinu a byl nesmírně trpělivý zbytek už sem jel rychlo posuvem a změna k lepšímu nenastala jedna hvězda právě za úvodní ou máj gad.

Gadkie lebedi (2006)

Dvakrát zemřelí, žijící po smrti boha, hledáme svůj stín v toku iluzí spícího světa. Žijeme ve světě totálních podvrhů, ve světě čísel a přízraků, ve světě, kde všechna slova se vymazala a ztratila smysl. Epocha ignorantů. Epocha nesnesitelné nízkosti existence. Carství banalit, které opěvuje svou vlastní prázdnotu Duch definitivně opustil náš svět. čas se smršťuje. Už není čas. Není prostor. Agónie nebytí. Duch neplodnosti létá nad osiřelou Zemí, odsouzené prožít naprosté osamění. Strach naplňuje duši. Všechno se završilo. Odkryla se poslední tajemství. Vítr z propasti ožehuje náš obličej.

George Carlin: Life Is Worth Losing (2005) (TV film)

Cynický a značně škodolibý starouš George v tom má sakra jasno jednoznačně ta nejlepší apokaliptycká vize,kterou sem měl možnost si vyslechnout.Ani si nedovedu představit kdyby tenhle pán pracovoval na meteorologické stanici to by bylo teprv pořádné tóčo.

Geunyeoreul midji maseyo (2004)

I na korejské poměry s přehledem ta nejubulenější limonáda co sem měl ve svém životě možnost vidět.

G:MT Greenwich Mean Time (1999)

Trochu nasranej?To jsem od chvíle,co ho můj fotr včas nevytáhl. Směšný, co? Všechno závisí na tom,kterej čurák tě vyšle do světa. Na G:MT sem si fakt pošmákl.

Gummo (1997)

Tak to byl teda výkvět americké společnosti všichni zúčastnění snad soutěžili o to kdo se vám bude hnusit víc.Sonda do života těchto lidí s inteligencí žluklé majonézy a chováním řeznického psa po transplantaci mozku byla vskutku odpudivá.Máte- li v oblibě deformace jak psychické tak fyzické a spoustu kočkování tak si příjdete zajisté na své, v opačném případě ochraňujte svou citlivou dušičku od téhle bizardní mozaiky a radši se jí vyhněte obloukem než ve vás vyvolá bouři nevole.Jedna blýskavá za kozičky Chloë Sevigny a vcelku poslouchatelný soundtrack.

Hannibal (2013) (seriál)

Myslím že role Hannibala je Madsovi přímo šitá na míru pokud dostane v seriálu dostatek prostoru tak nevidím důvod k obavám,ale pro mě zatím neznámý herec Hugh Dancy mě o svých kvalitách moc nepřesvědčil s odstupem času uvidíme co bude dál.....tak to sem z toho jelen Hugh musí asi být pernamentně slitý Jägermeisterem,když furt všude vidí toho dvanácteráka.