• Krátkometrážní

Helter Skelter (2012)

Japonská posedlost idoly je víc než zhoubná přesto mi bylo ve světlech reflektorů, blikajících neonech a všeoblímající extravaganci opravdu nádherně.

Hitman 2.0 (2014) (amatérský film)

Navození dusné atmosféry výběrem nářezové hudby ala Hotline Miami zdá se býti správnou volbou ,ale když on ten floutek držel tu pánvičku jak prase kost .

Hon (2012)

Jsem rozčarován pro mě teda emociálně spíš prázdné tisickrát omleté téma Mads Mikkelsen je bez debat skvělý herec o jehož nesporných kvalitách nehodlám diskutovat ani chvilku,ale určitě bych ho radši viděl v roli jednoho z těch omezených vidláků,kteří okamžitě lidi odsuzují myslím,že tam by skutečně exceloval páč čelíčko v obchodńáku bylo prostě boží.Prostě kdyby ho v té školce opravdu vytáhl to by byl aspoň pořádný Hoň.U mě to na celé čáře vyhrává snimek http://www.csfd.cz/film/236014-umeni-plakat/ z podobného soudku,ale mnohonásobně lepší.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Nic si neužívám tak jako tento seriál násilí ,intriky, sex a emoce nadávkované tak jak to mám rád.

Hudba 85 (1986)

Určitý element šoumenství se všem zúčastněným nedá upřít,ale narovinu na celém dokumentu byli nejlepší kozičky. Po jedné star za levou i za pravou.

Cherry 2000 (1987)

Lester je mrtvej! No tak nedostane sendvič...

I (2015)

Kráska a zvíře,Quasimodo,kronika mutantů,revenge thriller,ale hlavně neuvěřitelně zábavný,hravý a barvami hýřící tří hodinový videoclip. Tohle je... Víc než to.Tohle se rozhodně vymyká všemu co sem měl možnost vidět.Shankare cokoliv bereš nepřestávej s tím.Jen houšť a větší kapky.

I trpaslíci začínali jako malí (1970)

Už úvodní písnička mě málem připravila o rozum noční můra ve formě silně retardovaných sadistických opice křižujících zakrslíků byla fakt docela velká schýza bože a ten jejich dementní smích .Po shlédnutí tohoto snímku sem měl chuť rozflákat každého zahradního trpaslíka na potkání tady opravdu neplatí,že co je malé to je milé.

Jackboots on Whitehall (2010)

Klidně to mohlo být jenom hoďku dlouhé,ale jinak fajn loutkojatka. Ti řikám polib ten šutr!