Černobylské deníky (2012)

První polovina filmu byla zajímavá a atmosferická, ale poté se to přeměnilo opět do úplného nesmyslu. Zase mutanti! Za tu první polovinu tři hvězdy.

Záhada Hory mrtvých (2013)

Zprvu jsem viděl ve filmu potenciál a líbil se mi do doby, než se tam objevily nestvůry. To celý dojem jenom srazilo, a proto jsem se rozhodl hodnotit právě takto.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Přijde mi, že už to neni ono! Film je plný akce dotažené do úplné absurdnosti, kdy hlavní postavy jsou nadlidé, kteří přežijí cokoli. Pro mě průměr. Nemohu pochopit, jak může být tento film hodnocen takto vysoko.

Eric Clapton na rozcestí (2002) (TV film)

Vynikající dokumentární film, který je velmi dobře zpracován. V tomto dokumentu jsou celkem zdařile produkovány relevantní informace o životě hudební legendy Erica Claptona. Koho zajímá Eric Clapton nebo hudba celkově, tak určitě by měl tento dokument zhlédnout.

Chuckyho kletba (2013)

Nečekal jsem kdo ví jaký horor, ale musím s potěšením konstatovat, že toto zpracování neni nikterak špatné. Film má nečekaně dobrou atmosféru a nepostrádá napětí ani lekačky. Nešetřilo se zde ani hůmorem, a tak tu a tam jsem se i dobře bavil. Obzvláště při závěrečný scéně. Mně se film líbil a určitě bych ho doporučil ke zhlédnutí.

Sinister (2012)

Konečně tu máme kvalitní horor, který svou hrůzostrašnou atmosférou s velmi zajímavým hudebním podkladem vás uvrhne do obrovského napětí, strachu až do deprese. Obzvláště tehdy, kdy film sledujete uprostřed temné a tiché noci. Film si tak vychutnáte naplno! Snímek vás pohltí a vnutí vám nepříjemný pocit, že podobné bytosti máte v obývacím pokoji. Tehdy máte opravdu strach si dojít na záchod a to si myslím, že je dobře, protože takto mají horory podle mého názoru vypadat! Na tento film jen tak nezapomenete!

Skyfall (2012)

Skyfall je podle mne bondovka jak má být. Nechybí tu akce, humor, napětí.

Dům na konci ulice (2012)

Celkem vydařený horor, kterému nechyběly lekačky. Určitě doporučuji zhlédnout!

Naboř a ujeď (2012)

Průměrný film, který mě osobně moc nenatchl. Ovšem byly pasáže, kde jsem se pobavil. V tomto filmu se mi nelíbily dialogy, které mi přišly, že jsou vyloženě hloupé.

Všemocný (2011)

Výjimečný snímek. Takto by se dal ohodnotit tento film. Na tomto filmu mě bavila především originalita, která byla ve filmu vhodně užita.