Soumrak mrtvých (2004)

Tak u této komedie jsem se opravdu bavil. Velice mile mě překvapil český dabing, který jsem už předem odsuzoval. Ovšem po zhlédnutí filmu jsem usoudil, že dabing je vydařený a dodává filmu ten správný rozměr. Ve filmu je mnoho vtipných momentů, kdy se budete smát. Pokud máte rádi komedie neměli byste tento snímek opomenout.

Mechanik (2004)

Tento film mě velice překvapil, protože jsem čekal ,,béčkovej´´ a podřadný film. Nicméně jsem se spletl a jsem tomu velmi rád. Velice jsem obdivoval herecký výkon Christiana Balea, který se dokonale ztotožnil s rolí, která mu byla svěřena. Klobouk dolů před Christianem. Je obdivuhodné, jak při nějakém snímku dokáže být drsný a namakaný a při dalším zase vyhublý na kost.

Avatar (2009)

Velikán James Cameron opět dokázal, že umí točit velkolepé filmy a snímek Avatar je toho důkazem. Film je velice bohatý na efektech, celé prostředí je pastvou pro oči. Film podkresluje krásná muzika a spolu s velkolepým prostředím udělá na vás vskutku veliký dojem.

Hanebný pancharti (2009)

Film od Quentina Tarantina je jistou zárukou kvality. Ve filmu je použit výtečný soundtrack světových umělců a skladatelů. Film je hvězdně obsazen. Děj je výtečný a spolu s muzikou vytváří krásnou kulisu, která na vás určitě udělá dojem. Pokud chcete vidět alternativní konec 2. světové války, tak byste neměli tento film opomenout.

Pád do tmy (2005)

Velice originálně zpracováno. Děj je velice napínavý a místy se vám může dostavit pocit úzkosti, strachu.

Lesní duch (1981)

Tento film je podařený ve všech směrech. Zde je jasný příklad, jak z minima jde udělat maximum. Sam Raimi je opravdu umělec.

Insidious (2010)

Toto dílo je vskutku vydařené. U tohoto snímku máte strach jít večer na záchod. Film má vynikající temnou atmosféru plných kontrastů.

Stáhni mě do pekla (2009)

Vskutku dobrá vizitka Sama Raimiho. Děj je místy napínavý. Tento film je především o tzv. lekačkách. Ve filmu se vyskytuje místy humor a odkazy na kultovní sérii Evil Dead.

Smrtelné zlo 2 (1987)

Důstojné pokračování prvního dílu. Děj je obdobný. Ve filmu se vyskytují prvky humoru. Snímek je obohacen na efektech a na větším profesionálním přístupu k filmu. Tento film je kontroverzní a právě zmiňované prvky humoru se nemusí líbit každému.