S tebou mě baví svět (1982)

Není snad nikdo, kdo by tento film neviděl. Jedná se o českou klasiku, která i po letech neurazí a dokáže člověka pobavit.

Wimbledon (2004)

Tento film vřele doporučuji všem filmovým fanouškům, kteří mají rádi zejména romantické komedie. V této komedii je humor zcela vyvážen. Navíc se děj převážně odehrává ve sportovním prostředí. Hlavní role se mi líbí, a proto jsem udělil tomuto snímku 5 hvězd.

Velký flám (1966)

Parádní komedie z prostředí 2. světové války, kdy Paříž byla okupována Němci. Tato komedie se mi velmi líbila, poněvadž v ní hráli takový herci jako jsou např. Bourvil, Louis de Funes a další. Za mě max. hodnocení.

Motýlek (1973)

Tento film je velice vydařený, protože dokonale zachycuje děj, kdy se Henri Charriére, který byl odsouzen na doživotí snaží utéci z věznice. V některých pasáží se mi dělalo mdlo při pohledu na velmi kruté podmínky, které byly ve věznici nastoleny. Navíc film byl hvězdně obsazen Stevem McQueenem a Dustinem Hoffmanem.

Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)

Vskutku vydařená komedie z let minulých, kdy sousedé si provádějí různé nepříjemnosti a řeší neustálé sousedské spory. Dodnes se mi tato komedie velmi líbí.

Noc hrůzy (1985)

Zprvu se mi tento film zdál spíše suchý a bez děje, ale po delší době jsem změnil svůj názor. Na tomto snímku se mi nejvíce líbily masky. Myslím si, že byly docela propracované a ve filmu místy i hrůzostrašné :). Za mě 4 hvězdy.

Dr. House (2004) (seriál)

Dr. House je vskutku vydařený seriál, který mě nesmírně baví sledovat. Hugh Laurie je opravdu dokonalý v této roli a hlavně humorný. Navíc se mi velice líbí český dubbing v podání Martina Stránského, který filmu dává mnohem více šťávy.

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Podle mého názoru by bylo mnohem lepší, kdyby další díly nebyly natočeny a vše končilo tak dílem prvním. Nemusel bych tak aspoň psáti tento komentář!

BloodRayne (2005) odpad!

Bohužel film je tragický, už jen z důvodu, že režie je Uwe Boll, který mj. má prsty ve filmu Sám v temnotě, který jsem rovněž hodnotil jako odpad !

Kameňák (2003)

I když mám rád režiséra Zdeňka Trošku, tak tento film se nepovedl. Děj je nulový a akorát co stojí za zmínění, tak je humor, který mě tu a tam pobavil. Sečteno, podtrženo jedna hvězda.