• Krátkometrážní

Wyvern (2009) (TV film)

"Hlavne at to naskoci napoprvy" "Je to Power Supply 5000, to pujde !"

Rodina je základ státu (2011)

Po technicke strance vyrazne lepsi nez produkty Magnusfilm, ale timto rozdilem to konci. A zase ta Ceska televize, jedina moznost jak pozvednout uroven ceskeho filmu je tuto instituci odriznout od nedobrovolneho penezovodu nas vsech. Filmy pro partu kamaradu necht si plati ze sveho.

Běžci (2010) (TV film) odpad!

V http://www.csfd.cz/film/116549-cas-vlku/ Isabelle Huppert alespoň zvrací. Tohle nevypadá, že se natáčelo na konci srpna. Rubikova kostka vržena do prázdna ... "Co když je to všechno jen podvod"

Český lev 2013 (2014) (pořad)

Nuda k posrání. Zjevně ne vždy platí hláška "nežereš maso, nepoznáš vtip" :-) Hořící keř je nepochybně kvalitní dílo, zvláště pak v kontextu celé polistopadové tvorby. Cenu za nejlepší film i scénář si určitě zaslouží. Na druhé straně mi přišlo poněkud zvláštní jak málo bylo oceněno z ostatních filmů v technických kategoriích, kde by se jistě už vybírat dalo.

Obchodníci (2013) odpad!

Co to je ? Technicka kvalita zvuku i obrazu naprosto priserna, horsi nez u studentskych filmu.

Modrý tygr (2012)

Nechapu ze to ma tak nizke hodnoceni, asi jsem jeste dite :-) Jeden z mala filmu posledni doby, ktery neni zalozen jen na pitvoreni a hloupych scenkach. Cely film ma peknou atmosferu, postavy se chovaji uveritelne a ozvezujici jsou i alternativne zijici rodice (kterym deti nesebere CSSZ). Slabsi scenar zejmena v konci dojem trochu kazi, ale srovnavejme s ostatni soucasnou produkci. Animovane casti do deje pekne zapadaji a nepusobi lacine jako v jinych ceskych filmech. V postave starosty by se jiste poznal kdejaky soucasny ... a to nejen v Praze.

Naivní důvěra (2006) (TV film)

Jedna * za zatisi s hadem a umelymi zuby.

Sněžný drak (2013) (TV film)

Tak urcite lepsi nez vcerejsi http://www.csfd.cz/film/344932-duch-nad-zlato/ to ano. Vcelku prijmena atmosfera a predevsim nepitvorici se herci. Scenar hrozny. Cely dej by se vesel do patnacti minut, mozna jako divadelni hra nejakeho amaterskeho souboru na vanocni besidku. Dva vcelku neschopni princove noumove vypadaji jak panaci z HR oddeleni, v momente nejvetsi scenaristicke zoufalosti se objevi "hlavni carodejnice" a spravna cesta je jak jinak ta "doprava". Bohuzel je to cele velka nuda, zadna postava neni presvedciva a je tam plno nelogicnosti (proc kdyz se meni v draka toho nevyuzije a plahoci se pres den lesem ? atd.) V nekterych scenach to vypadalo jak na nechtenou parodii sama sebe. Na tohle je treba kreativni producent ?