Vražda (2007) (seriál)

Po pár dílech zatím nemůžu jinak než dát 5 hvězdiček. Syrová severská detektivka, dánština, Madsův brácha a napínák jak šráky! - po shlédnutí posledního dílu 4, moc překombinovaný a debilní konec.../ 2. série 5*

Pidiobři 3D (2014)

roztomilý zvířátka + Lábus/Fry + 3D + technická dokonalost = 5*

Broadchurch (2013) (seriál)

První série ****, druhá ***** a ještě teď mám husí kůži. Briti holt umí a skot Tennant je prostě boží.

Padesát odstínů šedi (2015)

Bože! Proč je kolem toho takovej povyk když je to O NIČEM? Jedninej dobrej je na tom ten hlavní chlápek. Jinak na tom neni absolutně NIC vzrušujícího. Jestli je tohle porno pro vdaný 30tnice tak jsem asi chlap.

Miluj souseda svého (2014)

Škoda toho přeslazeného amerického závěru. Ale Bill je prostě nej v každé své roli.

Palo Alto (2013)

Mně se to líbilo moc. Je to jeden z těch filmů. který ne každýmu sedne. Pokud ale znáte ten pocit, kdy se vás každej ptá, co se s vým životem chcete udělat, čím chcete být a vy nevíte co odpovědět, pak přesně pochopíte o co jde: silná teenage depka. A James je kocour.

Případ pro exorcistu (2015) (seriál)

"tak teď si losnete kdo bude hodnej a kdo zlej policajt?" "jo.... tak oba zlí" Krobot to zachraňoval, pár pěkných pohledů na Olomouc ale... Slabota. Ve srovnání s ostatními českými seriály je to ale pořád dobrý, takže ** a půl

Vogue: Očima módních editorek (2012) (TV film)

Spíše reklamní než informacemi nabitý dokument. V necelých 60ti minutách se bohužel všem editorkám nedostalo dost prostoru. Předešlý dokument "the September Issue" je u mne stále o stupínek výš. Koho zajímá svět módy a patří mezi ty, kteří si užívají listování barevným fantaskním světem amerického Vogue se ale tenhle snímek určitě líbit bude. Já si ho užila a za oblíbenkyni Grace dávám hvězdičku navíc, tedy ****.

Já, padouch 2 (2013)

Tak trochu zklamání. Některé "vtipné" scény zachraňoval jen smích a komentáře malého chlapečka za mnou. Přidávám se k názoru, že Žilková se na postavu Gruovy parťačky absloutně nehodila a celkově mi ta postava tak nějak vadila. No, možná, že v originále bych nakonec udělila hvězdičky 4. Každopádně pořád koukatelná zábava se skvělým Lábusem, těma žlutýma/fialovýma joudama, děsně cute Agnes a super hudbou (ale Pharell mohl dostat tolik prostoru jako v jedničce). Děti se ale určitě nudit nebou, což je podle mě hlavní účel těhle animáků.