Copak je to za vojáka... (1987)

Koubááá!!!! Kdo neviděl tuhle parádní komedii, jako kdyby v naší společnosti nebyl, hlášky citujeme furt a nikdo mi nevymluví, že z celého filmu je stejně nejlepší bojová slepice ;)

Akage no Anne (1979) (seriál)

Jediné zpracování románu, které se mi líbilo a ve skutečnosti mě ke knížce i přilákalo =) tenhle seriál má v sobě velkej náboj a skutečně stojí za to, i když to rozhodně neni tématicky nic, na co bych se dívala...je to taková výjimka potvrzující pravidlo. Stojí za to podívat se na pár dílů, ačkoli si myslíte, že se vám to líbit nemůže...no, teď už stejně nebude kde k vidění, takže je to vcelku jedno =/

Život je krásný (1997)

Dá se tomuhle filmu dát méně hvězd?! Film je na první pohled více než strhující a pohltí vás chtě nechtě. Filmy z války nemám ráda, ale tenhle...to je opravdu něco!

Jízdenka do Mombasy (2002)

Od filmu jsme nic nečekala, ale dostala jsem hodně. Byla to víc než jen jedna z tuctu road movie, tohle mě hodně dostalo a dodneška si pamatuju na některé scény, ačkoli jsem film viděla před cca před 5 lety..máte-li možnost se na film podívat, tak doporučuju ;)

Transformers (2007)

Film největší nářez =)) Čekala jsem hodně, ale bylo to ještě lepší, než jsem předpokládala =) ani ne moc těch šílenejch americkejch pokeců o národní hrdosti apod =) ani žádné přemrštěné láskyplné scény, ale chechtacích scén...ježiš! Takhle jsem naposled byla připoutaná do sedačky asi před 3 rokama =)) Akce od začátku do konce...tak má takovej film vypadat =D

Dr. House (2004) (seriál)

5 hvězd...a to nesnášim seriály z lékařského prostředí =))

Noc v muzeu (2006)

Jako muzeolog oceňuju výbornou komedii při které jsem se moc nasmála. Ano, je to jen další průměrná komedie, kterých se chrlí mraky, ale tématiku oceňuju a hlavně...všichni slíbili, že se mnou budou dělat přesčasy =D

Eddie (1996)

Pro tenhle film mám slabost, ať je jakkoli kýčovitý a klišovitý ;)

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Ance! Kuba! Hajnej! No a vsudypritomna sojka praskacka ;) k tomu se neda vic rict, to je legenda mezi vecernicky =)