sQelle

sQelle

Lukáš Skala

okres Havlíčkův Brod
Pracující "člověk"

12 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

  Výborný film zachycující špičkové herce ve špičkových rolích. Prostě pecka asi můj nejoblíbenější film.

 • poster

  Sin City - město hříchu (2005)

  Kompilace výborných scén z hříšného života - správná volba. Postavy v tech nejhorších možných nočních můrách co můžou mít a kolikrát i horší. Tenhle film má u mě veliký obdiv.

 • poster

  Počátek (2010)

  Miluju filmy s psycho podkladem. A tohle je trefa do černého. Vyžívám se v tom když si musim příběh domýšlet. A tady to jinak ani nejde.

 • poster

  Predestination (2014)

 • poster

  Pan Nikdo (2009)

  Geniální film. Přemýšlet o minulosti jaká vlastně byla je skvělé téma pro film a když už konečně si Mr.Nobody vybral svůj život tak jak ho chce se mu celý rozpadne.

 • poster

  Temný rytíř (2008)

  vyšvihnu tu obrovskou poklonu Heathovi Ledgerovi. Jeho životní skvělá a výborná role. Škoda tak talentovaného herce. Ale celý film na mě působí skvěle.

 • poster

  Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

  Moc na komedie nejsem nebo se v nich tolik nevyznám. Ale tohle mi přijde tak moc vtipné až se mi rozjeli kolečka u židle. Vážně jsem se smál od začátku do konce. A o tom si teda myslím, že by komedie měla být.

 • poster

  Klub poslední naděje (2013)

  O můj bože! Pro mě je teda nejvíc obdivuhodné to hubnutí (hlavně u Jareda). Když si vzpomenu jak vypadal v Zavraždění Johna Lennona a tady. To nemůže být stejný člověk! Člověk v nejhorším zjistí, že i, s prominutím, buzny jsou lidi a že to zrovna nemají jednoduché. Tahle nemoc je hrozná a je potřeba s ní bojovat a ne se jí snažit utajit a léčit jí i přes to že to nepomáhá. Jarede? Matthew? Díky!

 • poster

  V hlavě (2015)

  Skvělej animák. Ale celkem by mě zajímalo, jak by si tvůrci poradili s dvojkou. Kontrolka "puberta" je připravena, takže první menstruace, sex, setkání s alkoholem. No aspoň bychom se možná, my muži, konečně dokázali orientovat ženám V HLAVĚ.

 • poster

  Deadpool (2016)

  Konečně je tady masturbující superhrdina, teda spíš chlápek co má superp*ro, který zná Batmana i když je z jinýho království. Příběh sice jistá klasika (vztah-rozpad-únos-vypadlá věc z kabelky-nahánění-good, fucking, end) + Mrtvej Bazén. je to prostě skvělý. dvojtečka, pomlčka, koncová závorka.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace