Noc hrůzy (2011)

Tendle snímek pro mě patří do kategorie: "zvlhčovačů" ( Colin Farrell zvládne celou předehru za Vás pánové. Vy pak následně pouze slíznete smetanu). Jinak film nebyl žádnej šlágr, připadalo že jedinej herec je zde zmíněnej Colin Farrell, ostatní trošku pokulhávali a do rolí mi vůbec neseděli. Největší výtku bych měl k efektům, na které asi nezbyly peníze, takže jsou fakt špatný (za všechny upírova ruka v autě vypadá jak z modelíny). Jo a pod pojmem Horor si představuji opravdu něco jiného, todle byla napůl komedie.

Kdo může za globální oteplování? (2007) (TV film)

Odpad a podobne hodnoceni vypovida pouze o inteligneční omezenosti uživatelů, kteří nechtějí slyšt argumenty protější strany sporu. Zkuste si zajít například na přednášku historické geologie na PřF UK, aby jste si rozšířily vaše omezené obzory.

Elitní zabijáci (2011)

Elitní zabijáci mají všechny součástky na výbornej film, ale jako celek to nefunguje. Skvělej námět je překombinovanej a promrhanej. A hlavně se film děsně táhne a nemá spád, šmrnc, náboj či jakkoli to chcete nazvat. Jediný plus je herecký obsazení a občas nějaká solidní akce.

Drive (2011)

Vcelku dobrý nápad jak změnit zaběhnuté styly v tomto žánru. Ryan Gosling je v roli řidiče výborný , ale pro mě ho předjel Albert Brooks, který svoji roli zahrál perfektně. Po filmařské stránce precizně zpracovaný snímek tak akorát na 4 hvězdy. Hlavní mínus je pro mne hudba. Někde k záběrům tóny vyloženě sedí, ale záplava ultimátních disco hitů z 80.let mě trošku celej film znechutila (doslova). Ale to je pouze můj subjektivní dojem, někdo si na tom třeba ujíždí a fanoušci Michala Davida budou nadšeně tleskat ( a já zvracet).