Spotlight (2015)

Michael Keaton chytl na stará kolena druhý dech a leze ze skvělého filmu do ještě lepšího filmu. Kdo o tom tématu jen okrajově slyšel, bude šokován. Kdo o tom slyšel o trochu víc, ani ten se nebude u filmu nudit. Má to tempo, skvělé herecké obsazení a především výborný scénář. Tady ten plešoun padl opravdu zaslouženě!

Legendy zločinu (2015)

Film sám o sobě nic extra nepřináší, ale představitel hlavního hrdiny Tom Hardy povznáší film na jinou úroveň. Díky pár památným momentům hodnotím o hvězdičku lépe, než si film jako celek zaslouží.

Creed (2015)

Pro mě velice milé překvapení. Oproti Southpaw jsem měl z filmu mnohem lepší pocit. Stallone nejspíš na vrcholu své herecké kariéry, Michael B. Jordan je po prvotních obavách fakt sympaťák. Akorát tu jeho slečnu mohla zahrát hezčí herečka, ale to je jen malá kaňka na jinak pěkném a strhujícím filmovém zážitku.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

První díl mě i přes silnou skepsi dostal... Druhý díl byl pro mě bohužel utrpení. Film je natočený hrozně předvídatelně a hloupě. Plno akce v tomto případě hrozně škodí a tak nějak se o hlavní hrdiny ani nebojíte... A pokud to některý z nich přeci jen k Vašemu překvapení nezvládne, je Vám to jedno. Knižní předlohu jsem nečetl, ale je to škoda. Po slibném startu tu máme film, který zapadl mezi ostatní odpad typu divergence, hunger games a podobné typy filmů.

Milionový nadhazovač (2014)

Toto je přesně ten typ filmu, u kterého s jistotou víte, jak nakonec skončí. Nicméně když se blíží konec filmu, na rtech se Vám vyloudí úsměv a prostě máte dobrý pocit. Obsazení bylo sympatické a celkově ten film rychle odsýpal.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Ano, je to pastva pro oči, ale to je asi všechno. Film to není špatný, nicméně je dost nadhodnocený. Herecké výkony a obsazení sympatické, ale celkově to ve mě žádný hlubší dojem nezanechalo. Na jedno shlédnutí ano... Ale koukat na to podruhé to v brzké době nehrozí.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Po shlédnutí filmu, jsem nebyl schopen pochopit vlnu kritiky, která se proti tomuto filmu zvedla dlouho před uvedením do kina... Je to jiné, než filmy od Marvelu. Je to méně vtipné, než filmy od Marvelu. Nicméně si troufám tvrdit, že hodnocení kritiků vůči tomuto filmu je hodně nefér. Ano, je na filmu vidět snaha dojet dávno ujetý vlak, ale vyčítat takovému filmu DIGIBORDEL... To je podle mého skromného názoru hovadina, kterou pouze rádi opakují hlupáci lezoucí někomu do zadku. Nejsem žádný fanda Marvelu ani DC, jsem jen obyčejný člověk co má rád filmy a z kina jsem odcházel velice spokojen.

MovieZone Live! (2010) (pořad)

Srdcová záležitost... Skvělý web doplňuje skvělý filmový pořad od normálních lidí, normálním lidem. Sympatické obsazení, dobrý styl humoru a spousta zajímavých informací... U nás bez konkurence. Pánové klobouk dolů a ať Vám to vydrží!

Na hraně zítřka (2014)

Ano... Tohle já můžu. Tom Cruise je pořád ve formě a tady to bez pochyb dokazuje. Snímek je skvěle natočený, s dobrým scénářem a sympatickým hereckým ansámblem. Málo kdo umí natočit 15x stejnou situaci, ale pokaždé jinak a pokaždé zábavně. Film sám ucítí, že už není moc co vymýšlet a posune se v ději o kousek dál. Šlape to jako hodinky a než se nadějete, poběží závěrečné titulky. Půjdete domů a v hlavě se vám bude honit jedna ze dvou myšlenek 1) kdy si ten film zopakujete, nebo 2) co by jste na místě hlavního hrdiny udělali vy... Ať už to bude první nebo druhá otázka, bude to dobrý pocit, že na vás film zapůsobil.

Warrior (2011)

Emocionální ždímačka, jinak se to nazvat nedá, ale zatraceně strhující. Dva bratři, kteří se nenávidí se sejdou na turnaji v MMA o pořádnou finanční odměnu. Oba mají své důvody proč se do turnaje přihlásili a oba peníze potřebují. Kouzlo filmu tkví v tom, že od začátku víte jak bude vypadat finále filmu, ale nevíte kdo to nakonec vyhraje. V koutku duše víte, že vyhrát může jen jeden. Komu nakonec budete fandit vy?