Horizont události (1997)

Špatný scénář. Podprůměrné herecké výkony. Myslím, že na film rychle zapomenu.

Flash Gordon (1980)

Snad mě správce těchto stránek nevymaže, ale tohle je ta největší mezigalaktická "úchylárna" 20. století. Naprostá "béčková" špička! Vtipný je příběh, vtipné jsou pěstní souboje, řešení situací, kostýmy, masky, hudba, Flashovo charizma doslova leze z obrazovky ven!

Vůně cibule (1975)

Po zhlednutí filmu se moje roční spotřeba cibule ztrojnásobila. Vřele doporučuju tuhle trhlou komedii.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Tento film mne dojal. Nechci, aby to vypadalo příliš hanlivě, ale je to o prozření newyorské "zlatokopky". O ženě, jež je krásná, nespoutaná a muže si omotává okolo prstu. Je to však film i o ženě, jež se chová jako malé děvče a jen nerada nahlíží do světa dospělých, protože se bojí reality. A tak si vytváří pomyslnou zeď před všemi. I před tím, jež jí nabízí lásku...

Prázdniny v Římě (1953)

Velmi krásná romantická komedie ze starých časů. Film mě dostal velice jemným humorem a v hlavní roli s velmi sympatickou Audrey Hepburn. Klobouk dolů patří i Gregory Peckovi, jenž tomuto filmu přidal spoustu pozitivní energie. Určitě film doporučuji shlédnout nejlépe s Vaší drahou polovičkou.

Pacifik (2010) (seriál)

Prvních pár dílů se rozvíjí jen velmi pomalu. Což mě po třetím díle unavilo a přestal jsem to sledovat. Po čase jsem se k seriálu vrátil a byl jsem nadšený dalšími díly.. Surovost doby jako takové je v seriálu mnohem lépe znázorněna, než třeba u Bratrstva neohrožených. Bojové scény, psychika vojáků i útrapy japonských civilistů jsou věrohodně natočeny a řadí seriál mezi filmy, které by měl každý fanoušek válečných filmů vidět. Bohužel mnoho potenciálních diváků může odradit vleklý začátek.