Lost Highway (1997)

Nadhernej film, nadherna atmosfera, nadhernej soundtrack, pro me nadherny lidi, nadherna kamera.. .) temer dokonalost, kterou muzu videt nesciselnekrat dokola a vzdycky si tam najdu neco, na cem se totalne zaseknu... lahudka maximalni. A vubec vubec vubec nemuzu porozumet tomu, ze Lost Highway temer nikdo nechape :) Copak jsem naprostej magor, kdyz je mi tam skoro vsechno jasny? .))

Škola rocku (2003)

genialni jack black v rockovy akci! :)))

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Vynikajici, nemuzu se od toho vubec odtrhnout stejne jako od Lostu! :))

Skřípění (2003)

Fakt pohoda komedie s dobrou hudbickou, nejvic ale asi pobavi lidi kolem 12-15ti let, ktery zajima skejtovani :)

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Jeden z mych kdysi nejoblibenenejsich "teenage" filmu a zaroven jeden z nej soundtracku :) aneb neco na tom filmu je ,)

RRRrrrr !!! (2004)

Ve znacne zhulenosti na jednom podzimnim dychanku na chate nam to pripadalo mistama celkem vtipny :) Ale za normalnich okolnosti bych to asi neydejchala ani 2 minuty :)

40 let panic (2005)

Prijemna vtipna komedie s (pro me) super zakoncenim v podobe veselych taneckuu k hudbe z filmu Vlasy :) Proste pohoda.

Snowboardista (2003)

To je hnus velebnosti. Straaaaasna nuda :( Ac jsem se fakt snazila najit na tohle "pocinu" alespon 5 dobrych minut, bohuzel se tak nestalo. Jedina hvezdicka partri typkum na snoubicich za ty triky a krasojizdy :) Jinak film naprosto o nicem :( Ztrata casu.