BStone

Pavel Radek

okres Opava

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 17.6.2020  17:19

Netflix jede! Výborná, neotřelá a originální teen-romance která má všechno včetně výborného soundtracku. Moc líbilo 75%

• 12.6.2020  12:22
    Neviditelný (2020)

Leighu Whannellovi se podařilo natočit skvěle vygradovaný, napínavý snímek, který mě nepustil až do konce. Po povedeném Upgrade se tak jedná o další výborný zářez. 75%

• 9.4.2020  18:12
    Pod vodou (2020)

Povedený podmořský horor, který se řádně inspiroval u jedné legendy žánru a dá se říct, že to vyšlo. Solidní výprava, efekty i napětí. Jsem rád za každý takový kousek. 75%

• 25.7.2020  09:08
    Relic (2020)

Napínavý snímek, který má hustou atmosféru a bez zbytečných lekaček dovede diváka slušně děsit. Tolik ke kladům, jinak film vypadá, že vlastně neví, kam chce jít. Závěr je zajímavý, avšak k některým předchozím událostem tam některé věci prostě nesedí. I tak ale slušný zážitek, co by kterýkoliv režisér z naší republiky dal za to, kdyby se mu podařilo natočit něco podobného. 65%

• 21.11.2020  12:18

Ničím nepřekvapivá, přesto velice povedená romantická komedie, která pobaví a skončí tak, jak má. 65%

• 16.11.2020  08:10

Další přírůstek do série The Haunting, který tentokrát Flanaganovi nevyšel. Seriál tak zatím ukončuje jeho řádku úspěšných děl jako např. Doktor Spánek, Hush, nebo první sérii The Haunting. Snaha o gotickou duchařskou story se ztrácí v, pro mne, příliš pomalém a místy značně nudném vyprávění, které aby mě mohlo nějak strhnout, muselo by mít místo devíti dílů tak tři. Ani v posledním dílu nijak zvlášt nepřidává a tak se tato horůrková série zařazuje do kategorie jednou a dost. 40% P.S. Kdyby hlavní dějovou linku táhli dva chlapi, nedíval by se na to skoro nikdo.

• 5.10.2020  09:11

Výborně natočená a skvěle vypadající naprostá zhovadilost, kde téměř nic nedává smysl a události jsou vršeny tak cikcak. Prokousal jsem se chvílemi nekonečné nudy a nevěřícna až ke konci, stačilo... 35%

• 31.5.2020  19:51

Chris Hemsworth jako nájemný voják v naprosto nářezovém provedení. Akce jsou natočeny skvěle, příběh je tradiční a povedený. 80%

• 13.10.2020  14:46
    Ďábel (2020)

Naprosto depresivní a beznadějný film. Herecké výkony jsou sice hodně povedené, přesto nikdy víc... 10%

• 21.9.2019  10:51
    Ad Astra (2019)

Úžasná a víceméně komorní sci-fi o vztahu otce se synem a o osamělosti na pozadí nádherného vizuálu a hudby. Pro fanoušky žánru naprostá povinnost, stejně tak jako pro fandy Brada Pitta. Ten nesleze z plátna a je opravdu skvělý. Klobouk dolů taky za režii. Díky za každý takový film. Je třeba kouknout na to v kině. 90%

• 12.9.2019  14:45
    Aladin (2019)

Povedená pohádka zářící barvami a džinem Willem Smithem. Tenhle výpravný příběh se Ritchiemu opravdu povedl a dobře také dopadly (narozdíl od odpadu Kráska a zvíře) i skladby, které pohádkové dobrodružství příjemně zpestřily. Nechybí i nějaké to poučení a jedna z nejkrásnějších princezen, co jsem viděl... 80%

• 15.7.2019  12:45

Parádní jízda která se Rodriguezovi s Cameronem skvěle povedla, ať už po stránce vizuální nebo příběhové. Christoph Waltz je jako vždy výborný a film je sci-fi nářez jako vyšitý. Těším se a doufám v pokračování 85%

• 19.9.2019  14:01
    Anna (2019)

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Průměrný Bessonův špionážní thriller, který má podobný námět jako Nikita, ovšem tam kde Nikita skórovala, Anna hraje něco jako druhé housle. Pár zajímavých akčních scén, semtam nějaká ta vyložená pitomost a výborná Helen Mirren. Zase jedna mladá žabka co přechcala všechny, včetně KGB a CIA. Na jedno kouknutí dobrý... 50%

• 4.8.2019  09:12

Zřejmě nejlepší marvelovka, která výborně vypadá, má solidní příběh, humor i nějaké ty hlubší scény. Závěrečná scéna parádní. Kupodivu i ten Marvel dokáže příjemně překvapit, když chce... 85%

• 26.7.2019  07:47

Další děsivý průjem ze stáje Mar-Vell. To se tak seženou dobří herci a natočí se další superhrdinský hero-hnůj pro široké davy. Je libo omlazeného, stále stejně hrajícího Jacksona? Nebo x-tého superhrdinu(ku), který přichází zachránit naši planetu? Tady to dostanete a ještě mnohem víc. Třeba porci falešných emocí... První půlka tak za čtyřicet procent, ta druhá je odpad. Suma sumárum 20%

• 10.6.2019  13:29

Lehce provařený námět s průměrným zpracováním dělá z tohoto snímku podívanou typu jednou a dost. Přesto si myslím, že je film tady trošku podhodnocený. Mě celkem zaujal i když nějaký silnější dojem nezanechal. Chybí prostě silnější dějová linka a nějaká ta propracovanější postava. Každopádně pro fandy sci-fi a emzáků lze určitě doporučit na něj kouknout. 40%

• 11.6.2020  14:38
    Chata (2019)

Vynikající psychodrama s výrazně hororovou atmosférou které mě dokázalo vtáhnout a místy i přibít k zemi. Intenzivní, nekompromisní, skvěle natočený snímek, který je opravdu krůček od plného počtu. 85%

• 9.10.2019  11:36
    Cobra Kai - Season 2 (série) (2019)

Druhá série si drží nastavenou laťku té první. Zajímavý vývoj postav, i ten Johny už začíná dostávat kupodivu rozum. Díly jsou jen půlhodinové, takže celá série se dá slupnout jako malina. Mírně úsměvná mi přišla akorát školní bitka v závěrečné části, kdy do sebe děcka bušily jak psi, ale nikde žádná krev. Na jedné straně to chápu kvůli cílové skupině seriálu, na druhé straně to vypadá, jako by bylo možné do kohokoliv mlátit bez nějakých následků. Při takové řežbě by ve skutečnosti tekla krev proudem, po zemi by se válely vyražené zuby a zlomených nosů a čelistí by bylo asi nepočítaně. Ale líbilo. Těším se na třetí sérii. 80%

• 2.11.2020  14:46
    Eli (2019)

Tohle Netflixu vyšlo. Výborný horor o nemocném chlapci, jehož zoufalí rodiče se chytají poslední naděje na jeho vyléčení. Napínavý děj, vychytaná pointa, solidní herci. Jsem opravdu rád, že v tomto nelehkém žánru ještě dokáže někdo pořádně zabodovat. 80%

• 18.7.2020  18:36
    Gentlemani (2019)

Skvělý Ritchieho zářez v podobě klasické gangsterky, která dokáže zaujmout i pobavit a která má, kromě dobré zápletky, i vynikající herce. 75%

• 2.8.2019  09:52
    Hnüs (2019)

Výborně natočený příběh jednoho rock´n´rollu aneb šílená jízda napříč osmdesátkama. Líbí se mi, že si film nebere servítky a ukazuje skutečnost takovou jaká asi skutečně byla. Čili na jedné straně celkem fajn muzika, na té druhé nechutní, ožralí a sjetí parchanti, kteří kudy chodili, tudy škodili... 70%

• 18.8.2019  10:51
    John Wick 3 (2019)

John Wick ztrácí ochranu a musí se opět postarat o řešení... Skvěle natočené bitky, přičemž ty se psy jsou opravdu top. Výborný look filmu, který ale nemá žádný pořádný příběh a ve kterém jde jen o násilí, v tomto případě vypiplané k dokonalosti. Wick nejí, nespí, jen zabíjí a přežívá. Davy evidentně baví sledovat potřetí zabijáka a třeba mu ještě fandit. Je jasné, že se dočkáme čtyřky, ale to už beze mě. 40%

• 23.12.2019  09:02
    Joker (2019)

Úchvatně natočený začátek příběhu jednoho šílence, ve kterém exceluje Joaquin Phoenix a skvěle mu nahrává režisér Todd Phillips. Vítám každou komiksovku podanou trochu temněji, protože těch ostatních výplachů je více než dost. Film mě opravdu dokázal vtáhnout, ale podruhé už bych si ho nedal. Ta atmosféra zla je tam všudypřítomná... 80%

• 6.10.2019  09:10
    Kořist (2019)

Hurikán na Floridě udělal radost pouze krokodýlům aneb další horor, který nenadchne a neurazí. Dcera s tátou uvěznění pod domem a společnost jim dělají aligátoři. Natočené je to slušně, psí (vlastně krokodýlí) počasí jak má bejt, rozbíhá se to pěkně. Později se dočkáme i nějakých těch rodinných traumat. Na jedno kouknutí dobrý, akorát aby to všechno Haley s tátou přežili, museli by být minimálně v týmu Avengers. 55%

• 2.12.2019  14:39

Svatební noc v poněkud netradičním provedení... Černý humor snímku velice sluší. Líbilo 65%

• 14.11.2019  15:30
    Král (2019)

Výborný historický zářez od Netflixu, který má zajímavý a nápaditý příběh a závěr je prostě parádní 75%

• 15.1.2020  14:49
    Maják (2019)

Famózní drama s výraznými hororovými prvky a s hereckým koncertem Dafoe vs. Pattinson, s parádním, černobílým zpracováním a neskutečným soundtrackem, který ďábelsky umocňuje těžkou atmosféru šílenství dvou strážců na kusu skály zvané maják. Robert Eggers se po lahůdkové Čarodějnici a po této děsivé cestě šílenststvím pro mne jednoznačně stává jedním z nejzajímavějších režisérů. Díky za silný zážitek i za odvahu něco takového točit v dnešní porvrchní době. 80%

• 31.12.2019  10:47

Fantasticky zahraná a natočená vztahovka, která vás rozseká. Sami se rozhodněte, jestli tohle chcete. 70%

• 24.6.2019  15:44
    My (2019)

Skvěle zrežírovaný a výborně vypadající horor s (pro mne) hodně divnou zápletkou, poměrně povedeným humorem a s ubíhajícím časem i s nezajímavým průběhem. Peele chtěl asi hodně zapůsobit, paradoxně tak docílil pravého opaku. 40%

• 2.7.2019  16:15
    Potomek (2019)

Další letošní horůrek který se probojoval až do tuzemských kinosálů. Nutno podotknout, že nezaslouženě. X-tá variace na totéž, průměrné, i když celkem solidní zpracování a námět, který se o nějakou originalitu ani neotřel. 40%

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17