Na samotě u lesa (1976)

Klasická, hodně hořká komedie která neomrzí. 70%

Nech svět světem (2023)

Tohle Esmailovi i Netflixu vyšlo. Skvěle obsazená apokalyptická lahůdka, která mě svou dusnou atmosférou udržela lehce dvě hodiny napjatého jako strunu. 75%

Mission: Impossible Odplata - První část (2023)

Nejnovější dobrodružství týmu IMF přinášejí vše, co divák v této sérii očekává. Nabušenou akci, krásné ženy, parádní lokace, dějové zvraty i tradičně výbornou hudbu. Řečeno dvěmi slovy, jedná se o vypiplaný blockbuster 80%

Ještěr (2023)

Parádní krimi se vším všudy. Netflix si může zase jednou připsat fakt dobrý zářez. 75%

Erin Brockovich (2000)

Julia Roberts alias Erin jako kobra, které její velká, prořízlá pusa přináší jednou trable a jednou úspěch. Příběh zajímavý a stále aktuální. Aaron jako motorkář - hipík dokonalý. 75%

Báječná léta pod psa (1997)

Některé situace z filmu jsem tak nějak zažil. Tohle je krásný český film, který má báječné obsazení a taky úžasnou hudbu. 80%

Mluv se mnou (2023)

Teenageři našli ruku kontaktéra aneb jak se díky debilní zábavě dostat na hranici života a smrti. Výtečný horor, který má všechny potřebné atributy žánru a ve kterém se hlavní postavy chovají uvěřitelně. Neboli mladí se chovají jako naprostí trotli, ale věřím, že by to mohlo takhle nějak probíhat. Má to napětí i atmosféru a snímek rozhodně dává nafrak všem Sestrám a dalším nudným horůrkům. Líbilo moc. 80%

Žít po svém (2005)

Film o ranách osudu které si neseme, a vyrovnat se s nimi je někdy na většinu života. Poetický příběh se skvělým obsazením, krásnou hudbou a řádnou porcí lidskosti. Redford s Freemanem si báječně příhrávají, Jennifer je skvěle doplňuje. 80%

Kostlivec (2023)

Výživná porce filmového děsu. Většina z nás má ve skříni nějakého toho kostlivce, nicméně tento je zatraceně skutečný. Zase jednou funkční horor, který má uvěřitelné postavy a dokáže slušně napínat. Solidně dává na frak většině x-tých pokračování kdysi vydařených hororových franšíz jako např. Insidious a další. Pro nadšence žánru jasná volba. 70%