Eli (2019)

Tohle Netflixu vyšlo. Výborný horor o nemocném chlapci, jehož zoufalí rodiče se chytají poslední naděje na jeho vyléčení. Napínavý děj, vychytaná pointa, solidní herci. Jsem opravdu rád, že v tomto nelehkém žánru ještě dokáže někdo pořádně zabodovat. 80%

Noční let (2005)

Solidní thriller v režii hororového guru s výborným obsazením a poměrně slušným nasazením. Hvězda navíc za Rachel, která skvěle hraje a skvěle vypadá. 70%

Šest dní, sedm nocí (1998)

Povedená komedie o jednom ztroskotání v tropickém ráji s nepřekonatelným Harrisonem Fordem v roli bručounského světáka a s krásnou Anne Heche v roli potrhlé měšťačky, která má ale taky slušnou páru. Snímek bez větších ambicí, o to zábavnější. 70%

Gentlemani (2019)

Skvělý Ritchieho zářez v podobě klasické gangsterky, která dokáže zaujmout i pobavit a která má, kromě dobré zápletky, i vynikající herce. 75%

Srdce v Atlantidě (2001)

Nádherný film podle předlohy Stephena Kinga (kterou jsem ale nečetl), který využívá všechny Kingovy atributy na výbornou. Čili skvělý příběh, vzpomínky na dětství a samozřejmě nějaké to mysterium. Výborné 80%

Kdybys jen tušil (2020)

Netflix jede! Výborná, neotřelá a originální teen-romance která má všechno včetně výborného soundtracku. Moc líbilo 75%

Neviditelný (2020)

Leighu Whannellovi se podařilo natočit skvěle vygradovaný, napínavý snímek, který mě nepustil až do konce. Po povedeném Upgrade se tak jedná o další výborný zářez. 75%

Chata (2019)

Vynikající psychodrama s výrazně hororovou atmosférou které mě dokázalo vtáhnout a místy i přibít k zemi. Intenzivní, nekompromisní, skvěle natočený snímek, který je opravdu krůček od plného počtu. 85%

Vyproštění (2020)

Chris Hemsworth jako nájemný voják v naprosto nářezovém provedení. Akce jsou natočeny skvěle, příběh je tradiční a povedený. 75%

Zatímco jsi spal (1995)

Skvěle obsazená romantická komedie, která žánru rozhodně ostudu nedělá. Naopak se sešla skvělá parta výborných herců v čele se Sandrou Bullock a Billem Pullmanem. 70%