Joker (2019)

Úchvatně natočený začátek příběhu jednoho šílence, ve kterém exceluje Joaquin Phoenix a skvěle mu nahrává režisér Todd Phillips. Vítám každou komiksovku podanou trochu temněji, protože těch ostatních výplachů je více než dost. Film mě opravdu dokázal vtáhnout, ale podruhé už bych si ho nedal. Ta atmosféra zla je tam všudypřítomná... 80%

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Nenáročná zábava která neurazí a nenadchne aneb jak překonávat levely, když žijete znenadání ve hře. Pár slušných fórků, postavy zábavné, triky 50/50. Pobavilo. Příjemně strávených 119 minut - to není vůbec málo 60%

Jupiter vychází (2015)

Space opera? No,možná trochu jo.Universum geniální,vizuál úžasný,,bohužel častokrát tak nezajímavě natočený... Akční scény nepřehledné a především velmi nudné,vůbec mě nedokázaly vtáhnout do děje. Námět slibný,naplněný tak 50 na 50. Postavy opravdu načrtnuty i zahrány poměrně chladně,i když Tatum ok a Mila je opravdu milá... Star Wars mně nebavily a tohle tak na jedno podívání.Jsem rád,že jsem byl na verzi 2D.Co by s mojí hlavou a očima udělalo v akčních scénách 3D si nechci ani představovat. 40%

Jurský park 3 (2001)

Povedená jízda ostrovem Isla Sorna bez větších ambicí zato se slušným spádem a několika opravdu výtečnými scénami. Líbilo. 65%

Jurský svět (2015)

Tak tady máme letní blockbuster, který si konečně svůj název plně zaslouží. Po jedničce jednoznačně nejlepší kousek. Skvěle obsazené, dialogy vtipné i přiměřeně vypointované, námět, kterého jsem se zpočátku lehce obával funguje spolehlivě. Chemie mezi Owenem a Claire je výborná, odkazy na jedničku včetně hudebních motivů velmi povedené. Můj největší favorit je stejně ten "něcosaurus" žíjící ve vodě, který zblajzne všechno od žraloka až po.... Podtrhnuto, sečteno - výborná zábava za 90%

Jurský svět: Nadvláda (2022)

Pevně věřím, že tímto filmem nadvláda jurských digitálních monster končí. Jedná se totiž pouze o vykradenou, digitální maškarádu bez napětí, atmosféry a invence. 40%

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Tak druhé pokračování Jurského světa nepřináší vlastně nic. Stokrát viděné a evidentně vykradené záběry snad ze všech minulých "parků a světů" a je fuk, jestli záměrně nebo prostě jen z nedostatku jakékoli filmařské invence. Opět tady máme dalšího genetického dinosauřího hybrida, tentokrát z raptora. Jak zajímavé... Úvod včetně záběrů z ostrova ještě celkem funguje, to se jen tak neomrzí, dál už tento strojek na peníze přináší jen vyloženě hloupé scény a nudu. Bayona tak po třech svých výborných filmech padá do propasti komerce a shitu. Pro mne je to pravděpodobně poslední film s touto tématikou, ale věřím, že nenasytné studio spolu s diváky, kteří přijmou cokoliv co má něco společného s dinosaury, si této vydojené série ještě užijí. 40%

Kaštánek (2021) (seriál)

Vážně parádní krimi, které nechybí skoro nic. Dobře rozkreslené postavy, dost zajímavý námět, atmosféra. Jediná výtka kterou bych našel, se týká útěku z hořícího sklepa. To mi přišlo dost přepálené, ale jinak fakt skvělý seriál. 85%

Každý milion dobrý (2016) (TV film)

Po dlouhém čekání nám Čt servíruje opravdu slušné drama. Když někomu cokoli vládne.... Bohdalová výborná, taktéž ostatní herci... Příjemné překvápko 55%

Kdybys jen tušil (2020)

Netflix jede! Výborná, neotřelá a originální teen-romance která má všechno včetně výborného soundtracku. Moc líbilo 75%