Svítání (2009)

Svítání je jeden z nejlepších filmů s upíří tématikou. Výborný námět, o krev opravdu není nouze, obsazení suprovní. Občas dojde k nějakému tomu klopýtnutí, neboli i na slabší místa dojde. Ale celkově povedená upírská story. 70%

Syn temnoty (2019)

Poměrně povedený horor o jednom (ne)čekaném přírůstku do rodiny. Relativně zajímavý námět, slušné zpracování i pár opravdu dobrých scén dělá z tohoto filmu celkem příjemné překvapení. Rozhodně výrazně lepší než třeba "Sestra" nebo "Potomek". Prostě superhero trochu jinak a lépe. Snímek lze doporučit především rodinám, které chtějí děti za každou cenu... 65%

Šarlatán (2020)

Zajímavý námět s výborným Ivanem Trojanem o životě léčitele za komunismu a jeho démonech. Proti snímku jako takovému nemám žádné větší výhrady, nicméně sama dnešní doba je poměrně otřesná a v mnoha směrech již tu minulou připomínající. Nemám už náladu sledovat další depresivní příběhy z dob minulých. Kdo chce, ten ví, nebo si zjistí, co byli komanči zač. 40%

Šéfkuchař na grilu (2014)

Pohodová a pozitivní komedie s pomalejším rozjezdem, která se postupně změní v plnohodnotnou road-movie, která pobaví a navíc je plná skvělého jídla a krásných žen 70%

Šepot (2007)

Překvapivě povedený kousek o únosu ne až tak obyčejného dítěte. Funkční příběh který má své napětí i pointu. Stojí za kouknutí. 65%

Šest dní, sedm nocí (1998)

Povedená komedie o jednom ztroskotání v tropickém ráji s nepřekonatelným Harrisonem Fordem v roli bručounského světáka a s krásnou Anne Heche v roli potrhlé měšťačky, která má ale taky slušnou páru. Snímek bez větších ambicí, o to zábavnější. 70%

Šestý smysl (1999)

Skvělý mysteriozní nářez kterému nechybí asi nic. Trojice Wllis, Osment a Collette to neskutečně dávají, scénář taky top. Za rozhovor v autě v závěru snímku dávám navždy pět hvězd! 90%

Šíleně bohatí Asiati (2018)

Pod nelákavým názvem se skrývá opravdové překvapení. Velice příjemné překvapení v podobě romantické komedie, která dává zatraceně nafrak současné víceméně tupé americké produkci (samozřejmě s vyjímkami) a oplývá výborným humorem, dobře napsanými dialogy, je parádně zahraná a dokáže dvě! hodiny s přehledem bavit. 75%

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Akčňáky tohoto typu zrovna nevyhledávám a nedokoukal jsem ani žádný z předchozích filmů série. Ale musím uznat, že tohle mě bavilo. Natočeno je to strhujícím způsobem, s obrovským nasazením a energií. Takže 70%