Rm.

Rm.

okres Hradec Králové

• 27.2.2010  21:09

Tak tyhle dvě hodiny mi už nikdo nevrátí. Neskutečná nuda.

• 30.11.2009  22:50

Počítačový průlet od Země přes Slunce a všechny planety naší sluneční soustavy až na samý "okraj" vesmíru, při kterém sledujeme vnik i zánik hvězd a planet, černé díry, kvasary, pulsary, mlhoviny, ... dokonalá animace doprovázená skvělým komentářem Aleca Baldwina. Nesmírný vesmírny skvost.

• 28.2.2009  18:03

Lehce perverzní avšak chytře udělaná konverzační komedie bez souvislého děje ukazující průběh sexu v šesti krocích (začátek, předehra, sex, pauza, orgasmus, doznívání) mezi kamarády, milenci, ex-partnery, spolupracovníky (muž-žena) a spolubydlícími (muž-žena a ještě jeden muž). Občas budete mít určitě chuť na sex, občas budete možná mírně znechuceni (happy birthday baby!) a občas se budete hodně moc smát. Díky krátké stopáži se naštěstí nestihnete nudit. Podle názvu bych očekával trapnou teenagerovskou komedii, dostal jsem pravý opak, což jsem nečekal ... 4*

• 17.8.2008  10:17

Chaotické uspořádání krásných, ale zmrvených písniček bez děje. Jsou tam lepší chvíle typu "I Want You", ale celek - vice než dvě hodiny nudy to nespraví. Dalších Vlasů se už asi nedočkáme.

• 12.8.2008  21:35
    Samotář (2008)

Svým způsobem velmi zvláštní snímek - nečekejte komedii u které se budete řezat od první do devadesáté minuty, spíše romantické drama, kde sem tam Church rozsekne scénu nějakou vtipnou hláškou. Pokud bych měl žánry rozdělit procentuálně, bylo by to asi takto: komedie 20%, drama 30%, romantika 50%. Rozhodoval jsem se mezi 3* a 4*. Nakonec dávám 4* kvůli skvělému výkonu Ellen Page a výborné hudbě - nejprve mi to přišlo protivné, ale nakonec se mi moc líblo prolínání dialogů s hlasitou hudbou.

• 24.7.2008  00:28

Geniální. Neopakovatelné. Dokonalé.

• 23.7.2008  10:19

Béčko na odreagování, nemohu však dát vyšší hodnocení - scény s krokodýlem bohužel působí velmi nerealisticky až vtipně. Při setkání s krokodýlem má člověk tendenci se spíše smát než bát. V tento rok vyšel ještě jeden krokodýlí a tím je Rogue, který je dle mého názoru akčnější a celkově o třídu výše.

• 22.7.2008  17:30

Tento snímek považuji za předka pro obdobné (ne-li stejné) náměty, které jsme mohli vidět - Big, Freaky Friday, ... proto i to vysoké hodnocení. Jako dítě jsem ho miloval a když jsem ho viděl nyní, zjistil jsem ... že ho miluji stále.

• 15.7.2008  23:33

Nízké hodnocení tohoto snímku přesně odráží to, o čem vlastně tento dokument z části je. O zaslepenosti hloupých. Zajímavé komentáře, s kterými se ztotožňuji: hippyman, Stanger, blitzer.

• 15.7.2008  23:23
    Nepříjemná pravda (2006)

This past weekend, Al Gore's movie, 'An Inconvenient Truth,' earned more per screen than any film in the country. ... I dare say Gore's movie is the highest grossing PowerPoint presentation in history. Experts say this global warming is serious, and they are predicting now that by the year 2050, we will be out of party ice. Lately though, I'm starting to agree with Al Gore on the global warming issue. It's just, that I call it spring. And it's gonna take quite a while before it get's colder again.

• 15.7.2008  19:27
    Kmen Andromeda (TV film) (2008)

Velmi povedená adaptace, která se za sebe nemusí vůbec stydět. Tato mini-série (2 díly - každý 90 minut) mě navzdory své délce ani chvíli nenudila. Bohužel místy mírně pokulhává scénář, ale i tak dávám slabších 5*.

• 12.7.2008  18:30

Tak tyhle dvě hodiny mi už nikdo nevrátí. Krátká verze - sračka. Dlouhá verze - sračka, ve které pár špatných hereček vrtí zadkem, což by bylo dobré, kdyby se však jednalo o deseti vteřinový reklamní spot.

• 27.6.2008  21:41

Celkem nechápu to relativně nízké hodnocení tohoto snímku. Pro mě osobně jeden z nejlepších filmů točících se kolem krále Artuše. Vynikající a sympatický Richard Gere.

• 22.6.2008  23:07

Film, který jsem v mládí miloval. Plno geniálních hlášek typu "Vyčisti si zuby! - Vždyť jsem si je čistila v Detroitu.", které v naší rodině kolují dodnes - musím dát plný počet.

• 22.6.2008  19:39
    Pozemšťan (2007)

Na rozlučkovém večírku u krbu a příjemné hudby řekne univerzitní profesor svým kolegům, že žije 14000 let, aniž by stárnul. Nastává 90 minut koverzační přestřelky formou otázek a odpovědí na věci, které nikdo pamatovat nemůže ...

• 22.6.2008  14:16

Trvalo mi celou první sérii, než jsem Černé zmiji přišel na chuť, ale pak to přišlo a hltal jsem jeden díl za druhým :) Nenechte se tedy 1. sérií odradit, podle mého je totiž 1. série ta nejhorší.

• 22.6.2008  13:58
    Scrubs: Doktůrci (TV seriál) (2001)

Pro mě seriál, který se dávkou humoru téměř blíží Přátelům. Jak už to tak u seriálů bývá, s největší pravděpodobností vám nesedne po shlédnutí pilotního dílu, u Scrubs toto platí dvojnásob - na tento typ humoru si musíte zvyknout. Ale jakmile se zamilujete do Dr. Coxe a do údržbáře, už není uníku :) Každá série Scrubs má mimochodem výborný soundtrack, z nějž si Zach Braff "vypůjčil" několik singlů do svého Garden State.

• 22.6.2008  13:57
    Heuréka – město divů (TV seriál) (2006)

Krásné sci-fi na odreagování, plné různých technických hračiček a vymožeností, se spousta vtipných hlášek a příjemných postav. Velmi sympatický Colin Ferguson. Po shlédnutí první série 4*, po druhé sérii přidávám hvězdičku navíc - seriál neztrácí tempo, naopak.

• 5.5.2008  18:47
    Řekni, kdo tě zabil (TV seriál) (2007)

Ačkoliv tomu tak není, po prvních pěti minutách jsem měl pocit, že Tim Burton v tomhle prostě musí mít prsty - po výtvarné stránce jako bych zde četl jeho rukopis - výtvarná stránka je opravdu geniální. Dále mě doslova pohltil unikátní nápad - dva lidé, kteří jsou do sebe zamilovaní, avšak nemohou se nikdy dotknout? To tu ještě nebylo. Když přidáme vynikající herecké výkony Lee Pace a Anny Friel, kterou si pravděpodobně bude většina české populace pamatovat jako krvavou Bathory :), dávám plné hodnocení. 5*+

• 28.9.2004  15:36
    Hodiny (2002)

Pseudointelektualni blbost.

• 13.4.2004  22:21

2* za zaverecne titulky

• 26.3.2004  23:21

Lepší než Ice Age, rozhodně.

• 29.2.2004  01:13

Celkem dobry film, ale nejhorsi s Al Pacinem, ktery jsem videl. Snimek jen pro uzke publikum, coz nemuzu pocitat za az tak velke minus... ale i tak ... kdo se nezajima o americky fotbal, se bude prvni dve hodiny silene nudit, jako ja.

• 25.2.2004  23:37
    Jason X (2001)

Lepsi nez Pulp Fiction a 8 Mile dohromady :P

• 14.2.2004  22:59
    Cypher (2002)

Musim se priznat ze cast pointy jsem pochopil taktez na zacatku, ale ... co bylo na tom disku? Vi to nekdo? Zvlastni film.

• 8.2.2004  19:07
    Tanec s vlky (1990)

Chtel bych podotknout, ze jsem videl pouze director's cut, tedy 4 hodinovou verzi a u filmu jsem se ani vterinu nenudil. Dokonale, velkolepe, uchvatne dilo. 6*

• 20.1.2004  19:58
    Kameňák (2003)

Kdybych to videl v kine, pozadoval bych zpet vstupne... :) ... jak muzou vubec davat takovouto sracku v kine???

• 20.1.2004  19:46

Cernobily snimek odehravajici se v Tokyu vypravi o mladem chlapci, ktery po zasazeni elektrickym proudem ventiluje svuj hnev elektrickymi vyboji ze svych pesti... experiment, ktery i navzdory sve delce 50 minut prijde hrozne nudny. A to nemluve o prisernych dialozich (ktere jsou v celem filmu asi 2 a to ve stylu: "Tys mi ukradl jesterku." - "Ano, ja ti ukradl jesterku.")

• 20.1.2004  19:34

Jeden z nejvice precenovanych snimku, ktery si snad ani nezaslouzi byt v TOP200. Kdyby byl o 70 minut kratsi, byla by to mozna koukatelna zabava, takhle az na par dobrych vtipu strasna nuda...

• 20.1.2004  14:41

Varování: ve slabé chvilce způsobuje nepřetržitý pláč! :) Film plný lásky, sentimentu, nadprůměrných hereckých výkonů a krásných písní. Mně se to moc líbílo.