15 min. KUCHAŘ (2014) (pořad) odpad!

Nechápem, načo zase len kopírujú. Lenže tento chlap pôsobí úplne trápne, až nepríjemne. Najtrápnejšie je, že ešte aj gestikuláciou len napodobňuje Jamieho Olivera. No na jeho varenie sa dobre pozerá a človek na to dostane chuť, tento mi už po krátkej chvíľke lezie na nervy. Najmä keď do mikrofónu dychčí ako nejaký úchylák, vtedy človeku to jedlo skôr znechutí. A prečo mi vôbec tyká?! Fakt trápny.

Sedmé nebe (1996) (seriál) odpad!

Trápny, zvrátený seriál. A tu to máme - herec, čo hral fotra, je vraj pedofil. :D

Kobra 11 (1996) (seriál) odpad!

Už dosť! Veď je to úplne trápny seriál, doslova o ničom, len tam havarujú autá a sú tam nechutne nesympatické postavy, ale aj tak to v telke dávajú stále dookola, hádam aspoň päťkrát denne. Veď takto to už ani fanúšikov nemôže baviť! Otravné!

Rodinné záležitosti (2013) (seriál) odpad!

Toto nie sú príbehy zo skutočného života, to sú príbehy z chorej hlavy! A ak je to nebodaj skutočné, tak tie individuá, čo sa takto chovajú, by nemali slobodne chodiť po svete. Čo ma ale najviac štve, že to dávajú v čase, keď prídu staršie školopovinné decká domov, ale rodičia sú ešte v práci, tak zapnú telku a nič iné tam nie je, tak si pozrú bárs aj toto a potom si budú myslieť, že toto je normálne a bežné. Je to choré!

Občanský průkaz (2010)

Celý film pôsobí neprirodzene, dojem kazí najmä to, že takmer všetci namiesto hrania len recitujú, navyše tí chalani nevedia artikulovať, takže im nie je rozumieť. Škoda, inak by to bol zaujímavý film. Ale čo vraveli pred premiérou, že to bude lepšie ako Pelíšky (tým len zhoršili už aj tak pokazený dojem, lebo som mala väčšie očakávania), je poriadny nezmysel, pretože tu nie je vtipná ani jedna scénka, skôr je celý film len prehnane tragický (i keď verím, že zobrazenie života v danej dobe je realistické, ale ani vtedy predsa nemal bežný život iba negatívne stránky a chvíle).

Sběratelé kostí (2005) (seriál) odpad!

Najprv som to mala celkom rada (aj keď arogancia nechutného blba Bootha mi vždy liezla na nervy), vyzeralo to ako jeden z tých rozumnejších a zaujímavých kriminálnych seriálov, kde sa aspoň zaoberali vedou a neboli tam absurdné metódy ako v CSI. No teraz je z toho už len fraška, trápne dialógy, ktoré sa snažia byť vtipné, ale sú absolútne neprirodzené, zaoberá sa to primárne absurdnými vzťahmi všetkých so všetkými a sem-tam tam ukážu nejakú rozloženú mŕtvolu, aby aspoň naoko udržali tému a tie "fakty", ktoré tam ako vševední vedci rozoberajú sú nonsens. Žiadne krimi, obyčajná telenovela s morbídnym nádychom.

Druhý život (2011) (seriál) odpad!

Chce sa mi grcať už keď na tento hnus dávajú upútavku. A k tomu ešte to odporné kvílenie slizkého Táslera. Kto to vôbec pozerá?! Iba babky so stareckou demenciou, nech im to láskavo púšťajú z DVD a nezasie*ajú s tým vysielanie! Ono samo to spôsobuje demenciu, čudujem sa, že natáčať takéto kydy nie je trestné.

Mike a Molly (2010) (seriál) odpad!

Iba ďalšia bezduchá trápna zlátanina - tentokrát obsadená obéznymi jedincami, aby sa priblížili priemernému americkému divákovi - kde v takmer pravidelných pársekundových intervaloch púšťajú nahrávky smiechu, aby sme vedeli, kedy sa máme smiať, aj keď tam nič vtipné nie je.