The Walking Dead: Webisodes (2011) (seriál)

Trošku jsem doufala, že to ukáže jak vlastně celá epidemie vznikla. V podstatě se nedozvíme nic nového, kromě již zmíněné polozombie s prvního dílu. I tak, ale nelituju času, který jsem tomu věnovala.

Vzácné zboží (2003)

Tímto videem se pro mě hodně vysvětluje :-D

Detektor lži (2011)

Tak tohle mi opravdu zvedlo náladu :-D Myslím, že stojí za to ty tři minuty obětovat a podívat se. Je to o dost lepší než hromada celovečerních komedií.

Pretty Woman (1990)

Nejkrásnější pohádka pro dospělé :) Můžu na to koukat každý rok zas a znova, to se snad nikdy neomrzí :)

Velká ryba (2003)

Styl Burtonových filmů jsem si strašně oblíbila. A tenhle film je skvostné dílo plné bizardních postav a situací, kde si každý z nás může najít kus toho svého příběhu. Je to jeden z nejhezčích filmů, který jsem viděla, a na který se velmi ráda podívám znovu.

Láska nebeská (2003)

Pěkný film na tuhle předvánoční dobu. Ač nejsem fanda romantických filmů, tenhle mě naprosto dostal. Dokázal mě tak pozitivně a optimisticky naladit, jako už dlouho žádný film. Člověk pak i věří, že je šance na šťastný konec :)

Stud (2011)

Perfektně natočené, ale až bolestně pravdivé. Dostalo mě to.

Sedmero krkavců (1993) (TV film)

Depresivnější "pohádku" jsem neviděla. Kam se poděly krásné princezny? Tohle se snad ani pohádkou nazvat nedá. Pro děti to je docela silný kafe. Vlastně i na mě... Hodně slabá jedna hvězda.

Kouzla králů (2008) (TV film)

A mě to přišlo celkem milý. Jasně, jsou daleko lepší pohádky. Ale mohlo to být daleko horší.