Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Po prvním dílu je to pětka. Od Trojana přes toho fízla až po deník SAKRA!

Don Jon (2013)

Krátký, vtipný, dobrý. Gratuluju pane Gordon-Levitte. Scarlett jsem nikdy moc nemusel, na tuhle roli sedí výborně.

Pot a krev (2013)

Půl roku jsem na tenhle film čekal a můžu říct, že splnil většinu očekávání. Jen jsem netušil, že ty postavy budou TAKHLE stupidně jednat. Vadí mi jen jedna věc: Tenhle film ještě víc prohloubí ten stereotypní předsudek, kterej nemám rád a to ten, že každej, kdo chodí do posilovny, je stupák s IQ jako sklenička vody. Věřte mi, není tomu tak. Jo a taky tam říkají, že Pražskej hrad je v Transylvánii.

Would You Rather (2012)

Není to tak silné jako původní SAW, ale rozhodně je to lepší než všechny další díly. Ten konec se dal trochu čekat. Jo a hraje tam Sasha.

Hanebný pancharti (2009)

Scéna ve sklepě je pro mě jedna z nejsilnějších a nejlepších scén všech dob. Jo a vynikající Waltz, velmi dobrý Pitt.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Je to tak na slabých 70%. Jak už tady bylo několikrát napsáno, ty akční scény jsou opravdu přehnané. Konkrétně u tohoto dílu mi to vadilo. Jo a děj je absolutně o ničem. Na druhou stranu to úvodní video z předešlých dílů se hodně povedlo a auta jsou tam pěkný. Jo ale to věčný skákání z něčeho do auta mně přišlo vždycky směšný, už jen kvůli tomu, že je to snad v každým akčňáku. Jo a taky je tam absurdní asi tak 50km runway.

=3 (2009) (seriál)

Moje první zhlédnutá epizoda byla EMO YODA, viděl jsem ji někdy před Vánoci v roce 2009. Ihned jsem zkoukl všechny ostatní a pravidelně sledoval jeho nejnovější aktivitu. =3 jsem sledoval poctivě asi tak dva roky. Potom mě to přestalo bavit, protože to šlo dost dolů a nebylo to ono. Poslední dobou opět pravidelně sleduju a zase je to o něco lepší. Těch 5* je kvůli těm epizodám v roce 2009/10, které jsou nezapomenutelné.