Cesta na Měsíc (1902)

Nejprve jsem nevěděl, co já barbar si o tom mám myslet... Jasně, jsou to začátky filmu, ale nechci papouškovat druhé... Přesto mě ale překvapily zvraty a měl jsem úsměv na tváři a lehké lehtání v nadbřišku. Je to kouzelné, křehké, krásné, naivní... Líbilo se mi to! Fakt, že jo.

Kanodžo ga sono na o širanai toritači (2017)

Přece jen dám 4, protože ještě jsem neviděl Yuu hrát takový odvážný scény. Drama to bylo nad očekávání dobré a naučilo mě si nevšímat tady na ČSFD žánrového zařazení... Opravdu lepší průměr. (A vypadá to na poslední roli Šú Nakadžimy)

V extrémních podmínkách (2001) (seriál)

Po prvním díle dávám 4*. Zajímavý, ještě tak trochu old-school dokument.Tak jak to mám rád./// Po shlédnutí zvedám na 5*. Dokumenty jako je tento se už dnes netočí.

Jumanji: Další level (2019)

Je to úplně stejná zábava jako první díl. Nic víc jsem od toho nečekal. Nejlepší scéna na konce filmu a věta? "Je mu sedmdesát pět a teprve teď se naučil létat."

Nacume júdžinčó - Ši (2012) (série)

Natsume mě začíná štvát a trochu přestává bavit. Pochybuju víc o iyashikei efektu a chybí mi, když nešel pro ránu daleko. Pěkný closing.

Love & Pop (1998)

Já po takovýhle filmech nejdu, ale přitáhla mě k tomu písnička s minimalistickým klipem. Ovšem líbil se mi. I to zacházení s kamerou. Děsivý příběh yoshi kosei, středoškolských sexworkers, palčivý aktuální i když už má 22 let.. Taky byly těžký momenty, kdy jsem sotva dejchal.

Sen'jú. - Season 2 (2013) (série)

V druhé sezóně mě už bavila jen ta masochistická kočka.

Sen'jú. - Season 1 (2013) (série)

Vážně musíte být fanoušci abyste dokázali strávit postavy, parodii a tempo. Občas tam byli vážně dobré gagy, takže lehce nad průměrem v žánru. 51%

Nacume júdžinčó - San (2011) (série)

Pořád je to dobré, ale charakter epizod je už trochu jinde. Je to asi důležité abyste udrželi diváka, ale mně už u toho chybí to okouzlení, které jsem prožíval v první sérii.