Don Jon (2013)

Povrchní a vyprázdněný příběh. Jako porno samo.

Rodina je základ státu (2011)

Od začátku je jasné, jak tohle skončí. Ale to nevadí, hlavní podstatou filmu je ukázat, že tunelář je taky jenom člověk, dokonce sympatickej chlapík, který, když ho klepnou přes prsty začne litovat svých činů. Myslíte, že mu to jeho "Chtěl jsem to nejlepší pro svojí rodinu" u soudu pomůže? :)

Hugo a jeho velký objev (2011)

Film bez příběhu a scén bez šťávy nezachrání ani čarokrásná vizuální stránka. Uzívaná nuda, bohužel

Hvězdný prach (2007)

Nádhera, taková fantazie prošpikována laskavým humorem, inteligentní příběh co neurazí nejmenší caparty ani starý kmety se už moc nevidí. Žádná postava není zbytečná (Mark Strong je hvězdnější než prach) a i ta sebemenší rolička neupadne v zapomnění (to se týká i koz). Obdivuhodné zahřátí na duších všech snílků. Čert vem nižší rozpočet, tenhle film má všechno

Rychle a zběsile 5 (2011)

Bylo to o něco zábavnější než Kobra 11, to se musí nechat :) Možná je to tim, že jsem neviděl předchozí čtyři díly a neprožíval tak nostalgický návrat hrdinů, narážky a odkazy na zběsilou filmovou sérii, možná mi prostě nic neříká vrčení motorů a kapoty nablejskaný od vysedávání spoře oděných cool krasavic a nebo jsem se jenom nechal nalákat superlativy, který kolem "pětky" lítají ze všech stran jak rozžhavený kulky kolem našich drsných automechaniků a výsledkem jsem byl prostě zklamaný. Dvě hvězdy jsou pro Dwaynea Johnsona, protože je to fakt monstr zabiják, kterej by si armádu terminátorů natrhal jako kopretiny do vázy! (tu nakládačku od Diesla jsem radši vytěsnil z mysli) :)

Pan Bobr (2011)

Když nevíte co by, najdetete to v....bobrovi! Ale nic se nemá přehánět!! Skvělý Gibson, zajímavý námět, zbytečná dějová linka se synem, který se tak trochu potatil a snaží se proti tomu vzepřít. Silné emoce střídají hluchá místa a film jako celek funguje tak na 60 %

Juno (2007)

Ellen Page hraje jako by nehrála, přirozeně, lehce samozřejmě. A takový je vlastně celý film. Velmi příjemný civilní sympatický snímek s absencí morálního poselství, které bývá jindy pro toto téma stěžejní.

Pozemšťan (2007)

Takhle působivou konverzačku jsem od dob "12 rozhněvaných můžů" snad neviděl. Geniálně úsporné drama, které z hlavy jen tak nedostanete

Sherlock (2010) (seriál)

Myslím, že hledání toho pravého Sherlocka je u konce! A to jsem měl k tomuhle projektu asi takovou důvěru jako k mýmu zubařovi, kterej se mi pokusil vrtat zdravej zub! :) Svýho Sherlocka už mám, teď ještě najít aspoň tak dobrýho dentistu :)